مهمان ویژه این رویداد خانم هدیه دلخوش فومنی بود. خانم دلخوش بنیانگذار و مدیرعامل استارتاپ حامی جو است که در زمینه تامین مالی جمعی پروژه‌های مختلف نوآورانه در حوزه های مختلف فعالیت دارد. حامی جو تاکنون پروژه‌های متعددی را به کاربران خود معرفی کرده و موفق به تامین مالی جمعی برای پروژه‌های موفق زیادی شده که برای نمونه میتوان به فیلم «دم صبح» به کارگردانی «مهرداد اسکوئی» اشاره کرد.

دلخوش از دوران کودکی خود، گرایش به سمت هنر و آشنایی با دغدغه ها و نگرانی های هنرمندان گفت که این دغدغه ها منجر به پدید آمدن حامی جو شد. دلخوش طرح خود را در مرکز شتاب مپس کلید زد و توانست از تجربیات و دانش مربیان این مرکز استفاده کند، به همین منظور بسیار بر ارزش وجود مربی با تجربه در شکل گیری استارتاپ موفق اشاره داشت.
این رویداد با ارائه مفاهیم متنوع استارتاپ و مدیریت توانست لحظاتی متفاوت و دلنشین نسبت به رودادهای پیشین خلق کند که در این میان به ارائه جذاب دو نفری آقای سپهری فر و اقای معبودی می توان اشاره کرد.

شرکت کلیک هوشمند گیلان همچون 5 رویداد گذشته در این رویداد حضور داشت و به همراه جمعی از فعالان حوزه های اطلاعات، فناوری ارتباطات، برنامه نویسی و IT در این مراسم به همفکری و گفتگو پرداخت.

GRIND6 2

 

GRIND6 1

 

GRIND6 3