استارت آپ چیست؟

استارت‌آپ به شرکت‌های نوپایی گفته می‌شود که با یک ایده‌ی ساده و اولیه شروع می‌کنند و به سرعت رشد می‌یابند و به درآمد می‌رسند. از بهترین مثال‌ها و موفق‌ترین استارت‌آپ‌های جهان می‌توان به گوگل، مایکروسافت، اپل و… اشاره کرد. شرکت‌هایی که با یک ایده‌ی ساده شروع به کار کرده و به درآمدهای میلیاردی رسیده‌اند و امروز بر دنیا تاثیر می‌گذارند.
استارت‌آپ‌ها معمولا نیاز به سرمایه اولیه هنگفتی ندارند و به کمک فناوری توسعه پیدا می‌کنند، برای موفقیت استارت‌آپ تکنیک‌های متفاوتی مورد نیاز هست که باید آموخته شود.
کلیه ایده های کسب‌وکار کلیک هوشمند در مالکیت کسی نیست. اگر شما آن را اجرا کردید موفقیت خودتان را به ما هم اطلاع دهید تا برای کاربران کلیک هوشمند منتشر کنیم. ایده‌‌های خام برای اجرا نیاز به بررسی و تحلیل دارند اگر برای اجرای این ایده نیاز به راهنمایی و تحلیل بیشتری دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

Views 2348

تعمیر وسایل آنلاین با واسطه

همه ما وسایل های اکترونیکی ای داریم که خراب هستند و ممکن است فرصت پیدا کردن یک تعمیرکار خوب را نداشته باشیم و در صورتیکه بخواهیم این وسایل را بفروشیم با قیمت خیلی پایینی از ما می خرند و مصرف کنندگان خانگی نیز وسایل خراب را خریداری نمی کنند.
در این سایت از تعمیرکارها به عنوان ضمانت چک و یا سفته دریافت می شود، مشتری ها می توانند نوع وسیله الکترونیکی و ایراد آن را در سایت توضیح دهند و کالا برای یکی از تعمیرکارهایی که اعلام آمادگی می کند ارسال می گردد و پس از تعمیر وسیله، تعمیرکار هزینه مربوط به تعمیر را دریافت می کند.
برای آگاهی از جزئیات و مسیر راه این کسب و کار میتوانید بیزنس پلن آن را سفارش دهید.

برای مشاوره رایگان لطفا درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما ارسال بفرمایید.

 

 

 

 

 

نوع کسب و کارشرکتی
حداقل میزان سرمایه اولیه 9 میلیون تومان
حداقل تعداد افراد مورد نیاز 3نفر
تخصص های مورد نیاز  برنامه نویس , متخصص الکترونیک
زمان تخمینی رسیدن به سود 10 ماه
هزینه پلن تجاری این ایده : 1.900.000 تومان