استارت آپ چیست؟

استارت‌آپ به شرکت‌های نوپایی گفته می‌شود که با یک ایده‌ی ساده و اولیه شروع می‌کنند و به سرعت رشد می‌یابند و به درآمد می‌رسند. از بهترین مثال‌ها و موفق‌ترین استارت‌آپ‌های جهان می‌توان به گوگل، مایکروسافت، اپل و… اشاره کرد. شرکت‌هایی که با یک ایده‌ی ساده شروع به کار کرده و به درآمدهای میلیاردی رسیده‌اند و امروز بر دنیا تاثیر می‌گذارند.
استارت‌آپ‌ها معمولا نیاز به سرمایه اولیه هنگفتی ندارند و به کمک فناوری توسعه پیدا می‌کنند، برای موفقیت استارت‌آپ تکنیک‌های متفاوتی مورد نیاز هست که باید آموخته شود.
کلیه ایده های کسب‌وکار کلیک هوشمند در مالکیت کسی نیست. اگر شما آن را اجرا کردید موفقیت خودتان را به ما هم اطلاع دهید تا برای کاربران کلیک هوشمند منتشر کنیم. ایده‌‌های خام برای اجرا نیاز به بررسی و تحلیل دارند اگر برای اجرای این ایده نیاز به راهنمایی و تحلیل بیشتری دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

Views 7785

سایتی جهت بررسی فعالیت ISP ها

این نرم افزار یک سیستم یکپارچه و کاربردی برای مقایسه و حسابرسی ISP هاست که جهت حمایت از حقوق مصرف کننده طراحی شده است. 
امروزه در خانه هر کسی سرویس اینترنت ADSLبرقرار است، با این حال بزرگترین شکایتی  که همه از سرویس اینترنت خود دارند مشکل قطعی های گاه و بی گاه و سرعت کم آن می باشد، در این طرح به رفع مشکل کم کاری ISP ها کمک می شود.

برای آگاهی از جزئیات و مسیر راه این کسب و کار میتوانید بیزنس پلن آن را سفارش دهید.

برای مشاوره رایگان لطفا درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما ارسال بفرمایید

نوع کسب و کارشرکتی
حداقل میزان سرمایه اولیه 12میلیون تومان
حداقل تعداد افراد مورد نیاز 5 نفر
تخصص های مورد نیاز برنامه نویسی- مدیریت - گرافیک
زمان تخمینی رسیدن به سود 6ماه
هزینه پلن تجاری این ایده : 2.300.000 تومان