استارت آپ چیست؟

استارت‌آپ به شرکت‌های نوپایی گفته می‌شود که با یک ایده‌ی ساده و اولیه شروع می‌کنند و به سرعت رشد می‌یابند و به درآمد می‌رسند. از بهترین مثال‌ها و موفق‌ترین استارت‌آپ‌های جهان می‌توان به گوگل، مایکروسافت، اپل و… اشاره کرد. شرکت‌هایی که با یک ایده‌ی ساده شروع به کار کرده و به درآمدهای میلیاردی رسیده‌اند و امروز بر دنیا تاثیر می‌گذارند.
استارت‌آپ‌ها معمولا نیاز به سرمایه اولیه هنگفتی ندارند و به کمک فناوری توسعه پیدا می‌کنند، برای موفقیت استارت‌آپ تکنیک‌های متفاوتی مورد نیاز هست که باید آموخته شود.
کلیه ایده های کسب‌وکار کلیک هوشمند در مالکیت کسی نیست. اگر شما آن را اجرا کردید موفقیت خودتان را به ما هم اطلاع دهید تا برای کاربران کلیک هوشمند منتشر کنیم. ایده‌‌های خام برای اجرا نیاز به بررسی و تحلیل دارند اگر برای اجرای این ایده نیاز به راهنمایی و تحلیل بیشتری دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

Views 8902

ارسال نامه آنلاین به ادارات و سازمان ها 

برای کاهش در زمان و هزینه و همچنین تسهیل فعالیت های ادارات دولتی و سازمانی ایجاد دبیرخانه آنلاین پیشنهاد می گردد. در این طرح دیگر ارباب رجوع نیازمند صرف زمان جهت پیگیری وضعیت نامه ارسای و تحویل شخصی آن به واحد دبیرخانه نمی باشد و همچنین سازمان یا اداره مورد نظر راحت تر می تواند به نامه های دریافتی رسیدگی کند.

برای آگاهی از جزئیات و مسیر راه این کسب و کار میتوانید بیزنس پلن آن را سفارش دهید.

برای مشاوره رایگان لطفا درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما ارسال بفرمایید

نوع کسب و کارشرکتی
حداقل میزان سرمایه اولیه 15میلیون تومان
حداقل تعداد افراد مورد نیاز 3نفر
تخصص های مورد نیاز  برنامه نویس , بازاریاب
زمان تخمینی رسیدن به سود 12ماه
هزینه پلن تجاری این ایده : 2.000.000 تومان