استارت آپ چیست؟

استارت‌آپ به شرکت‌های نوپایی گفته می‌شود که با یک ایده‌ی ساده و اولیه شروع می‌کنند و به سرعت رشد می‌یابند و به درآمد می‌رسند. از بهترین مثال‌ها و موفق‌ترین استارت‌آپ‌های جهان می‌توان به گوگل، مایکروسافت، اپل و… اشاره کرد. شرکت‌هایی که با یک ایده‌ی ساده شروع به کار کرده و به درآمدهای میلیاردی رسیده‌اند و امروز بر دنیا تاثیر می‌گذارند.
استارت‌آپ‌ها معمولا نیاز به سرمایه اولیه هنگفتی ندارند و به کمک فناوری توسعه پیدا می‌کنند، برای موفقیت استارت‌آپ تکنیک‌های متفاوتی مورد نیاز هست که باید آموخته شود.
کلیه ایده های کسب‌وکار کلیک هوشمند در مالکیت کسی نیست. اگر شما آن را اجرا کردید موفقیت خودتان را به ما هم اطلاع دهید تا برای کاربران کلیک هوشمند منتشر کنیم. ایده‌‌های خام برای اجرا نیاز به بررسی و تحلیل دارند اگر برای اجرای این ایده نیاز به راهنمایی و تحلیل بیشتری دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

Views 8511

جستجوی غلط های املایی متون نگارش شده به صورت خودکار

در عصری که عصر ارتباطات نام گرفته است بسیاری از ما تماس‌های خود را نوشتاری برقرار می‌کنیم و در مقایسه با چند سال پیش خیلی بیشتر می‌نویسیم. از نوشتن در شبکه‌های اجتماعی گرفته تا ایمیل و پیامک.
اما به نظر می‌رسد بیشتر نوشتن، توجه به درست نوشتن را کم کرده است. سایتی ویژه تایپیست ها تا به وسیله آن به صورت خودکار غلط های املایی متن نگارش شده خود را بیابند. این سامانه آنلاین ابزاری مناسب برای شرکت های تایپ، نشریات و... جهت تسهیل فعالیت ها می‌باشد

برای آگاهی از جزئیات و مسیر راه این کسب و کار میتوانید بیزنس پلن آن را سفارش دهید.

برای مشاوره رایگان لطفا درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما ارسال بفرمایید

 

نوع کسب و کارشرکتی
حداقل میزان سرمایه اولیه 25 میلیون تومان
حداقل تعداد افراد مورد نیاز 3نفر
تخصص های مورد نیاز برنامه نویس - گرافیست
زمان تخمینی رسیدن به سود 5 ماه
هزینه پلن تجاری این ایده :  2.300.000 تومان