استارت آپ چیست؟

استارت‌آپ به شرکت‌های نوپایی گفته می‌شود که با یک ایده‌ی ساده و اولیه شروع می‌کنند و به سرعت رشد می‌یابند و به درآمد می‌رسند. از بهترین مثال‌ها و موفق‌ترین استارت‌آپ‌های جهان می‌توان به گوگل، مایکروسافت، اپل و… اشاره کرد. شرکت‌هایی که با یک ایده‌ی ساده شروع به کار کرده و به درآمدهای میلیاردی رسیده‌اند و امروز بر دنیا تاثیر می‌گذارند.
استارت‌آپ‌ها معمولا نیاز به سرمایه اولیه هنگفتی ندارند و به کمک فناوری توسعه پیدا می‌کنند، برای موفقیت استارت‌آپ تکنیک‌های متفاوتی مورد نیاز هست که باید آموخته شود.
کلیه ایده های کسب‌وکار کلیک هوشمند در مالکیت کسی نیست. اگر شما آن را اجرا کردید موفقیت خودتان را به ما هم اطلاع دهید تا برای کاربران کلیک هوشمند منتشر کنیم. ایده‌‌های خام برای اجرا نیاز به بررسی و تحلیل دارند اگر برای اجرای این ایده نیاز به راهنمایی و تحلیل بیشتری دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

Views 8938

ارائه دهنده خدمات راهنمای توریست سلامت در قطب سلامت

طبق آمار موجود استان گیلان با توجه به پروژه های بیمارستانی در دست احداث در آینده ای نه چندان دور تبدیل به قطب سلامت کشور و استان گیلان به یکی از توریست پذیرترین مناطق سلامت تبدیل می گردد، نه تنها در ایران بلکه در بین کشورهای همسایه، به همین سبب موقعیتی برای جویندگان کسب و کار جهت ارائه خدمات سلامت ایجاد می گردد.
بنگاه خدمات سلامت امکانی برای توریستان سلامت ایجاد می کنند تا بتوانند به راحتی در شهر خود از اطلاعات خدمات لازم نظیر نوبت آزمایشگاه، رزرواسیون بیمارستان، خدمات اقامت و حمل و نقل، معرفی مراکز پزشکی بسته به رنج قیمت و تخصص های موجود و .... آگاه گردند و نقشه مکان مورد نظر را بیابند.
این بنگاه ارائه دهنده خدمات بسیار زیادی برای بیماران و همراهان خواهد بود و پتانسیل گسترش و توسعه بسیاری در خود دارد.

برای آگاهی از جزئیات و مسیر راه این کسب و کار میتوانید بیزنس پلن آن را سفارش دهید.

برای مشاوره رایگان لطفا درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما ارسال بفرمایید

نوع کسب و کارشرکتی
حداقل میزان سرمایه اولیه 50 میلیون تومان
حداقل تعداد افراد مورد نیاز 5 نفر
تخصص های مورد نیاز مترجم-لیدر- برنامه نویس - گرافیست
زمان تخمینی رسیدن به سود 6 ماه
هزینه پلن تجاری این ایده :  2,100,000تومان