استارت آپ چیست؟

استارت‌آپ به شرکت‌های نوپایی گفته می‌شود که با یک ایده‌ی ساده و اولیه شروع می‌کنند و به سرعت رشد می‌یابند و به درآمد می‌رسند. از بهترین مثال‌ها و موفق‌ترین استارت‌آپ‌های جهان می‌توان به گوگل، مایکروسافت، اپل و… اشاره کرد. شرکت‌هایی که با یک ایده‌ی ساده شروع به کار کرده و به درآمدهای میلیاردی رسیده‌اند و امروز بر دنیا تاثیر می‌گذارند.
استارت‌آپ‌ها معمولا نیاز به سرمایه اولیه هنگفتی ندارند و به کمک فناوری توسعه پیدا می‌کنند، برای موفقیت استارت‌آپ تکنیک‌های متفاوتی مورد نیاز هست که باید آموخته شود.
کلیه ایده های کسب‌وکار کلیک هوشمند در مالکیت کسی نیست. اگر شما آن را اجرا کردید موفقیت خودتان را به ما هم اطلاع دهید تا برای کاربران کلیک هوشمند منتشر کنیم. ایده‌‌های خام برای اجرا نیاز به بررسی و تحلیل دارند اگر برای اجرای این ایده نیاز به راهنمایی و تحلیل بیشتری دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

Views 686

بستری برای کرایه‌ی ادوات موسیقی 

استارتاپی در حوزه کرایه ادوات موسیقی برای علاقه‌مندان به فعالیت و یادگیری در این پلتفرم تعبیه شده است. افرادی که امکان تهیه ابزار موسیقی مانند گیتار، ویولن، سنتور و ... ندارند، می‌توانند از کسانی که با مبلغی اندک این ادوات را در اختیار آنها قرار می‌دهند، بهره‌مند شوند. بسیاری از افراد این ابزارها را برای علاقه‌مندان به موسیقی که توانایی خرید این لوازم را ندارند قرار می‌دهند. برخی افراد نیز خواهان یادگیری در چند حوزه مختلف هستند و فقط امکان تهیه یک‌قلم از این ادوات را دارند با استفاده از این پلتفرم می‌توانید تجربه یادگیری و آموزش چند سبک موسیقی در دستگاه‌ها و لوازم مختلف را داشته باشید.

برای آگاهی از جزئیات و مسیر راه این کسب و کار میتوانید بیزنس پلن آن را سفارش دهید.

برای مشاوره رایگان لطفا درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما ارسال بفرمایید

نوع کسب و کار خانگی
حداقل میزان سرمایه اولیه 40 میلیون تومان
حداقل تعداد افراد مورد نیاز 1نفر
تخصص های مورد نیاز -
زمان تخمینی رسیدن به سود 6ماه
هزینه پلن تجاری این ایده : 4.500.00 تومان
این ایده امکان ارائه ی بین المللی و دریافت ویزای استارت آپ را دارد-اطلاعات بیشتر

 

 

آخرین اخبار | فعالیت های کلیک هوشمند را دنبال کنید

نماد اعتماد الکترونیک