استارت آپ چیست؟

استارت‌آپ به شرکت‌های نوپایی گفته می‌شود که با یک ایده‌ی ساده و اولیه شروع می‌کنند و به سرعت رشد می‌یابند و به درآمد می‌رسند. از بهترین مثال‌ها و موفق‌ترین استارت‌آپ‌های جهان می‌توان به گوگل، مایکروسافت، اپل و… اشاره کرد. شرکت‌هایی که با یک ایده‌ی ساده شروع به کار کرده و به درآمدهای میلیاردی رسیده‌اند و امروز بر دنیا تاثیر می‌گذارند.
استارت‌آپ‌ها معمولا نیاز به سرمایه اولیه هنگفتی ندارند و به کمک فناوری توسعه پیدا می‌کنند، برای موفقیت استارت‌آپ تکنیک‌های متفاوتی مورد نیاز هست که باید آموخته شود.
کلیه ایده های کسب‌وکار کلیک هوشمند در مالکیت کسی نیست. اگر شما آن را اجرا کردید موفقیت خودتان را به ما هم اطلاع دهید تا برای کاربران کلیک هوشمند منتشر کنیم. ایده‌‌های خام برای اجرا نیاز به بررسی و تحلیل دارند اگر برای اجرای این ایده نیاز به راهنمایی و تحلیل بیشتری دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

Views 2117

یافتن فروششگاه مورد نظر در یک مجموعه تجاری

با نصب این اپلیکیشن بر روی گوشی خود فروشگاه موردنظر را بر اساس نیاز خریدتان در یک مجموعه تجاری پیدا کنید. همچنین پیشنهاد ویژه خرید را می‌توانید در این ایده مشاهده کنید و تجربه منحصربه‌فرد خرید داشته باشید. با نصب اپلیکیشن پاساژ می‌توانید خیلی سریع و آسان از بین هزاران محصول موجود در یک مجموعه تجاری به فروشگاه موردنظر هدایت شوید و در وقت خود صرفه‌جویی کنید. این ایده به‌ویژه در مجتمع تجاری‌های چندمنظوره و بزرگ، بسیار کاربردی و حائز اهمیت است.

 

برای آگاهی از جزئیات و مسیر راه این کسب و کار میتوانید بیزنس پلن آن را سفارش دهید.

برای مشاوره رایگان لطفا درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما ارسال بفرمایید

نوع کسب و کار خانگی
حداقل میزان سرمایه اولیه 35 میلیون تومان
حداقل تعداد افراد مورد نیاز 3 نفر
تخصص های مورد نیاز برنامه نویس
زمان تخمینی رسیدن به سود 5 ماه
هزینه پلن تجاری این ایده : 3.500.000 تومان
این ایده امکان ارائه ی بین المللی و دریافت ویزای استارت آپ را دارد-اطلاعات بیشتر

 

 

آخرین اخبار | فعالیت های کلیک هوشمند را دنبال کنید

نماد اعتماد الکترونیک