استارت آپ چیست؟

استارت‌آپ به شرکت‌های نوپایی گفته می‌شود که با یک ایده‌ی ساده و اولیه شروع می‌کنند و به سرعت رشد می‌یابند و به درآمد می‌رسند. از بهترین مثال‌ها و موفق‌ترین استارت‌آپ‌های جهان می‌توان به گوگل، مایکروسافت، اپل و… اشاره کرد. شرکت‌هایی که با یک ایده‌ی ساده شروع به کار کرده و به درآمدهای میلیاردی رسیده‌اند و امروز بر دنیا تاثیر می‌گذارند.
استارت‌آپ‌ها معمولا نیاز به سرمایه اولیه هنگفتی ندارند و به کمک فناوری توسعه پیدا می‌کنند، برای موفقیت استارت‌آپ تکنیک‌های متفاوتی مورد نیاز هست که باید آموخته شود.
کلیه ایده های کسب‌وکار کلیک هوشمند در مالکیت کسی نیست. اگر شما آن را اجرا کردید موفقیت خودتان را به ما هم اطلاع دهید تا برای کاربران کلیک هوشمند منتشر کنیم. ایده‌‌های خام برای اجرا نیاز به بررسی و تحلیل دارند اگر برای اجرای این ایده نیاز به راهنمایی و تحلیل بیشتری دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

Views 714

معرفی و شناخت انواع غذاهای محلی

ایده طراحی این اپلیکیشن به‌منظور معرفی و شناخت انواع غذاهای محلی کشورمان و همچنین روش و دستورالعمل پخت آن طراحی شده است. جنبه کارآفرینی اجتماعی برای شهرهای بزرگی مثل تهران موردتوجه قرار گرفته است. به این صورت که خانم‌های خانه‌دار ماهر و علاقه‌مند به پخت غذاهای محلی - در شهرهای بزرگ - می‌توانند با پخت غذاهای محلی به همشهریان خود در این زمینه خدمات ارائه دهند.

 

برای آگاهی از جزئیات و مسیر راه این کسب و کار میتوانید بیزنس پلن آن را سفارش دهید.

برای مشاوره رایگان لطفا درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما ارسال بفرمایید

نوع کسب و کار خانگی
حداقل میزان سرمایه اولیه 35 میلیون تومان
حداقل تعداد افراد مورد نیاز 2 نفر
تخصص های مورد نیاز برنامه نویس - آشپز
زمان تخمینی رسیدن به سود 5 ماه
هزینه پلن تجاری این ایده : 4.700.000 تومان
این ایده امکان ارائه ی بین المللی و دریافت ویزای استارت آپ را دارد-اطلاعات بیشتر

 

 

آخرین اخبار | فعالیت های کلیک هوشمند را دنبال کنید

نماد اعتماد الکترونیک