استارت آپ چیست؟

استارت‌آپ به شرکت‌های نوپایی گفته می‌شود که با یک ایده‌ی ساده و اولیه شروع می‌کنند و به سرعت رشد می‌یابند و به درآمد می‌رسند. از بهترین مثال‌ها و موفق‌ترین استارت‌آپ‌های جهان می‌توان به گوگل، مایکروسافت، اپل و… اشاره کرد. شرکت‌هایی که با یک ایده‌ی ساده شروع به کار کرده و به درآمدهای میلیاردی رسیده‌اند و امروز بر دنیا تاثیر می‌گذارند.
استارت‌آپ‌ها معمولا نیاز به سرمایه اولیه هنگفتی ندارند و به کمک فناوری توسعه پیدا می‌کنند، برای موفقیت استارت‌آپ تکنیک‌های متفاوتی مورد نیاز هست که باید آموخته شود.
کلیه ایده های کسب‌وکار کلیک هوشمند در مالکیت کسی نیست. اگر شما آن را اجرا کردید موفقیت خودتان را به ما هم اطلاع دهید تا برای کاربران کلیک هوشمند منتشر کنیم. ایده‌‌های خام برای اجرا نیاز به بررسی و تحلیل دارند اگر برای اجرای این ایده نیاز به راهنمایی و تحلیل بیشتری دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

Views 7720

سایتی جهت طراحی کارت های دعوت اینترنتی با قابلیت پرینت

امروزه با پیدایش و گسترش شبکه های اجتماعی دیگر روش های سنتی دعوت همچون ارسال کارت به منزل شخص از جذابیت کمتری برخوردار شده است و اکثر دعوت ها به صورت آنلاین انجام می شود. با این حال کمتر شاهد دعوتنامه ای زیبا و شکیل به صورتی اینترنتی بوده ایم.
روز تولد, ازدواج, دورهمی, جشن فارغ التحصیلی و یا هزاران مناسبت دیگر یک روز خاص و استثنایی برای هر شخص است؛ می توان رویداد را با استفاده از ایده های خلاقانه، متفاوت و منحصر به فرد برگزار کرد. افراد می توانند روزهای خاص خود و عزیزانشان را با کارت دعوت ها و کارت تبریک های اختصاصی، به یک خاطره به یادماندنی تبدیل کنند. تنها کافیست طرح مورد نظر خود را از بین هزاران طرح موجود در سایت انتخاب کنند یا در صورت داشتن ایده ای خاص آن را به طراحان گرافیست مجموعه سفارش دهند.
این بنگاه تجاری خلاقانه طرح مناسبی ویژه طراحان و گرافیستان با سلیقه می باشد تا از هنر ناب خود در طراحی و پیاده سازی کارت های زیبا استفاده کنند.

برای آگاهی از جزئیات و مسیر راه این کسب و کار میتوانید بیزنس پلن آن را سفارش دهید.

برای مشاوره رایگان لطفا درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما ارسال بفرمایید

.
نوع کسب و کارخانگی
حداقل میزان سرمایه اولیه 3میلیون تومان
حداقل تعداد افراد مورد نیاز 2نفر
تخصص های مورد نیاز  برنامه نویس , گرافیست
زمان تخمینی رسیدن به سود 6 ماه
هزینه پلن تجاری این ایده : 1.300.000تومان