استارت آپ چیست؟

استارت‌آپ به شرکت‌های نوپایی گفته می‌شود که با یک ایده‌ی ساده و اولیه شروع می‌کنند و به سرعت رشد می‌یابند و به درآمد می‌رسند. از بهترین مثال‌ها و موفق‌ترین استارت‌آپ‌های جهان می‌توان به گوگل، مایکروسافت، اپل و… اشاره کرد. شرکت‌هایی که با یک ایده‌ی ساده شروع به کار کرده و به درآمدهای میلیاردی رسیده‌اند و امروز بر دنیا تاثیر می‌گذارند.
استارت‌آپ‌ها معمولا نیاز به سرمایه اولیه هنگفتی ندارند و به کمک فناوری توسعه پیدا می‌کنند، برای موفقیت استارت‌آپ تکنیک‌های متفاوتی مورد نیاز هست که باید آموخته شود.
کلیه ایده های کسب‌وکار کلیک هوشمند در مالکیت کسی نیست. اگر شما آن را اجرا کردید موفقیت خودتان را به ما هم اطلاع دهید تا برای کاربران کلیک هوشمند منتشر کنیم. ایده‌‌های خام برای اجرا نیاز به بررسی و تحلیل دارند اگر برای اجرای این ایده نیاز به راهنمایی و تحلیل بیشتری دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

Views 8267

سایتی جهت دانلود و فروش الگوی خیاطی

تولید یک لباس خوب، احتیاج به پارامترهای متفاوتی دارد. از جمله ی این پارامترها، الگوی لباس برای برش است که روی کیفیت آن تاثیر انکارناپذیر دارد. یک کپی و الگوی زیبا در تولید یک لباس دارای اهمیت ویژه ای برای تولیدی هاست و تاثیرات آن برای تولیدی های پر تجربه کاملا واضح است، از همین رو دستمزد طراحان الگویی که تخصص زیادی در این امر دارند، بسیار بالا ست. در این طرح قصد داریم روشی آسان و مفید را در جهت ساخت الگوی لباس به شما پیشنهاد دهیم تا بتوانید هر الگویی که مد نظر دارید به دست آورید یا به خیاطان و طراحان با سلیقه سفارش دهید تا برای شما آن را طراحی کنند، در این طرح با بهره گیری از نیروهای خلاق دورکاری امکان استفاده از استعدادها و سلیقه های  مختلف در منزل  شما فراهم شده است.
در طرح پیش رو امکانی فراهم  است تا بتوان به راحتی با استفاده از امکانات فراهم شده الگوی مدل های زیبای خیاطی تهیه و خریداری شود. در این مکان الگوهای منحصر به فرد با نازلترین قیمت دراختیار علاقه مندان خیاطی و تولیدی ها قرار داده می شود.

برای آگاهی از جزئیات و مسیر راه این کسب و کار میتوانید بیزنس پلن آن را سفارش دهید.

برای مشاوره رایگان لطفا درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما ارسال بفرمایید

نوع کسب و کارخانگی
حداقل میزان سرمایه اولیه 5میلیون تومان
حداقل تعداد افراد مورد نیاز 1نفر
تخصص های مورد نیاز  برنامه نویس 
زمان تخمینی رسیدن به سود 6 ماه
هزینه پلن تجاری این ایده : 1.200.000 تومان