استارت آپ چیست؟

استارت‌آپ به شرکت‌های نوپایی گفته می‌شود که با یک ایده‌ی ساده و اولیه شروع می‌کنند و به سرعت رشد می‌یابند و به درآمد می‌رسند. از بهترین مثال‌ها و موفق‌ترین استارت‌آپ‌های جهان می‌توان به گوگل، مایکروسافت، اپل و… اشاره کرد. شرکت‌هایی که با یک ایده‌ی ساده شروع به کار کرده و به درآمدهای میلیاردی رسیده‌اند و امروز بر دنیا تاثیر می‌گذارند.
استارت‌آپ‌ها معمولا نیاز به سرمایه اولیه هنگفتی ندارند و به کمک فناوری توسعه پیدا می‌کنند، برای موفقیت استارت‌آپ تکنیک‌های متفاوتی مورد نیاز هست که باید آموخته شود.
کلیه ایده های کسب‌وکار کلیک هوشمند در مالکیت کسی نیست. اگر شما آن را اجرا کردید موفقیت خودتان را به ما هم اطلاع دهید تا برای کاربران کلیک هوشمند منتشر کنیم. ایده‌‌های خام برای اجرا نیاز به بررسی و تحلیل دارند اگر برای اجرای این ایده نیاز به راهنمایی و تحلیل بیشتری دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

Views 8004

ارائه دهنده سوژه به خبرنگاران جهت تهیه مقاله خبری و داستان

سایتی مردمی و انگلیسی زبان که در گروه کسب و کارهای بین المللی قرار دارد و هدف آن ارائه سوژه های خبری به خبرنگاران است، تا بدین واسطه خبرنگاران بتوانند مقالات و داستان های جذاب گزارش نمایند. فرد سوژه دهنده با اعلام آمادگی شرایط لازم را جهت ارائه سوژه عنوان می کند و آن را در اختیار علاقه مندان قرار می‌دهد.
این بیزنس جذاب در زمینه های مختلف نظیر سوژه‌های مردمی، ورزشی، تاریخی، هنری و ... به غیر از سیاست فعالیت می‌کند و  یکی از نکات مهم آن انگلیسی زبان بودن آن است، زیرا بستر این فعالیت در خاج از ایران فراهم تر است.

برای آگاهی از جزئیات و مسیر راه این کسب و کار میتوانید بیزنس پلن آن را سفارش دهید.

برای مشاوره رایگان لطفا درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما ارسال بفرمایید

 

نوع کسب و کارخانگی
حداقل میزان سرمایه اولیه 9 میلیون تومان
حداقل تعداد افراد مورد نیاز 2 نفر
تخصص های مورد نیاز  برنامه نویس - گرافیست
زمان تخمینی رسیدن به سود 5 ماه
هزینه پلن تجاری این ایده :  1.300.000 تومان