استارت آپ چیست؟

استارت‌آپ به شرکت‌های نوپایی گفته می‌شود که با یک ایده‌ی ساده و اولیه شروع می‌کنند و به سرعت رشد می‌یابند و به درآمد می‌رسند. از بهترین مثال‌ها و موفق‌ترین استارت‌آپ‌های جهان می‌توان به گوگل، مایکروسافت، اپل و… اشاره کرد. شرکت‌هایی که با یک ایده‌ی ساده شروع به کار کرده و به درآمدهای میلیاردی رسیده‌اند و امروز بر دنیا تاثیر می‌گذارند.
استارت‌آپ‌ها معمولا نیاز به سرمایه اولیه هنگفتی ندارند و به کمک فناوری توسعه پیدا می‌کنند، برای موفقیت استارت‌آپ تکنیک‌های متفاوتی مورد نیاز هست که باید آموخته شود.
کلیه ایده های کسب‌وکار کلیک هوشمند در مالکیت کسی نیست. اگر شما آن را اجرا کردید موفقیت خودتان را به ما هم اطلاع دهید تا برای کاربران کلیک هوشمند منتشر کنیم. ایده‌‌های خام برای اجرا نیاز به بررسی و تحلیل دارند اگر برای اجرای این ایده نیاز به راهنمایی و تحلیل بیشتری دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

Views 8136

سیستم آنلاین مدیریت آپارتمان، جایگزین مجازی مدیر ساختمان

با توجه به مشغله کاری اهالی ساختمان های بزرگ ایجاد هماهنگی جهت، برگزاری جلسات ساختمان در حالت فیزیکی تبدیل به امری مشکل شده است زیرا امکان دارد همه اهالی در یک زمان نتوانند حضور بهم برسانند بدین سان استفاده از یک سیستم نرم افزاری نظیر اپلیکیشن موبایلیه مدیریت ساختمان، بهترین گزینه جهت رفع مشکلات ارتباطات حضوریه اهالی ساختمان می باشد بدین وسیله هر ساختمان می‌تواند بورد الکترونیکی خود را داشته باشد تا اهالی اعلانات را مشاهده نمایند. سیستم یادآوری شارژ ساختمان و همچنین امکان واریز الکترونیک شارژ، جلسات آنلاین هفتگی، صندوق انتقادات و پیشنهادات و... از امکاناتی می‌باشد که در اختیار ساکنین قرار می گیرد.

این اپلیکیشن می‌تواند بر روی همه گوشی های تلفن همراه نصب گردد و ...

برای آگاهی از جزئیات و مسیر راه این کسب و کار میتوانید بیزنس پلن آن را سفارش دهید.

برای مشاوره رایگان لطفا درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما ارسال بفرمایید

 

نوع کسب و کارخانگی
حداقل میزان سرمایه اولیه 6میلیون تومان
حداقل تعداد افراد مورد نیاز 2نفر
تخصص های مورد نیاز  برنامه نویس - گرافیست
زمان تخمینی رسیدن به سود 6 ماه
هزینه پلن تجاری این ایده :  1.500.000 تومان