استارت آپ چیست؟

استارت‌آپ به شرکت‌های نوپایی گفته می‌شود که با یک ایده‌ی ساده و اولیه شروع می‌کنند و به سرعت رشد می‌یابند و به درآمد می‌رسند. از بهترین مثال‌ها و موفق‌ترین استارت‌آپ‌های جهان می‌توان به گوگل، مایکروسافت، اپل و… اشاره کرد. شرکت‌هایی که با یک ایده‌ی ساده شروع به کار کرده و به درآمدهای میلیاردی رسیده‌اند و امروز بر دنیا تاثیر می‌گذارند.
استارت‌آپ‌ها معمولا نیاز به سرمایه اولیه هنگفتی ندارند و به کمک فناوری توسعه پیدا می‌کنند، برای موفقیت استارت‌آپ تکنیک‌های متفاوتی مورد نیاز هست که باید آموخته شود.
کلیه ایده های کسب‌وکار کلیک هوشمند در مالکیت کسی نیست. اگر شما آن را اجرا کردید موفقیت خودتان را به ما هم اطلاع دهید تا برای کاربران کلیک هوشمند منتشر کنیم. ایده‌‌های خام برای اجرا نیاز به بررسی و تحلیل دارند اگر برای اجرای این ایده نیاز به راهنمایی و تحلیل بیشتری دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

Views 4003

نحوه استفاده درست از لوازم پیرامون

این روزها در اطراف ما لوازم بسیاری وجود دارد که مورد استفاده روزمره ما قرار می‌گیرد، نحوه استفاده درست از لوازم زندگی موضوع مهمی است که افراد آگاه را درگیر خود ساخته است، افراد سعی می‌کنند که بیاموزند از هر چیزی چگونه استفاده کنند تا بهینه ترین مصرف را داشته باشند.

این وب سایت نحوه استفاده از همه چیز را توضیح می‌دهد، این‌ که از هر چیزی چطور باید استفاده کرد که بهترین بازدهی و کمترین آسیب را در حوزه آسیب جسمی، آسیب مصرفی یا زیست محیطی داشته باشد از ماشین لباسشویی و ... تا روغن زیتون.

برای آگاهی از جزئیات و مسیر راه این کسب و کار میتوانید بیزنس پلن آن را سفارش دهید.

برای مشاوره رایگان لطفا درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما ارسال بفرمایید

نوع کسب و کارخانگی
حداقل میزان سرمایه اولیه 5میلیون تومان
حداقل تعداد افراد مورد نیاز 3 نفر
تخصص های مورد نیاز برنامه نویس - گرافیست
زمان تخمینی رسیدن به سود 5 ماه
هزینه پلن تجاری این ایده :  1.400.000تومان