استارت آپ چیست؟

استارت‌آپ به شرکت‌های نوپایی گفته می‌شود که با یک ایده‌ی ساده و اولیه شروع می‌کنند و به سرعت رشد می‌یابند و به درآمد می‌رسند. از بهترین مثال‌ها و موفق‌ترین استارت‌آپ‌های جهان می‌توان به گوگل، مایکروسافت، اپل و… اشاره کرد. شرکت‌هایی که با یک ایده‌ی ساده شروع به کار کرده و به درآمدهای میلیاردی رسیده‌اند و امروز بر دنیا تاثیر می‌گذارند.
استارت‌آپ‌ها معمولا نیاز به سرمایه اولیه هنگفتی ندارند و به کمک فناوری توسعه پیدا می‌کنند، برای موفقیت استارت‌آپ تکنیک‌های متفاوتی مورد نیاز هست که باید آموخته شود.
کلیه ایده های کسب‌وکار کلیک هوشمند در مالکیت کسی نیست. اگر شما آن را اجرا کردید موفقیت خودتان را به ما هم اطلاع دهید تا برای کاربران کلیک هوشمند منتشر کنیم. ایده‌‌های خام برای اجرا نیاز به بررسی و تحلیل دارند اگر برای اجرای این ایده نیاز به راهنمایی و تحلیل بیشتری دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

Views 8361

سایتی رتبه بندی برای مارکت موسیقی و طرفداران

در مارکت موسیقی ایران معیار مناسبی جهت رتبه بندی موزیک وجود ندارد و ما هرگز نمی توانیم به مرکز خاصی برای بررسی تخصصی موزیک مراجعه کنیم که به صورت سازمان یافته هر هفته موزیک ها را دسته بندی نماید، مورد کارشناسی، نقد و بررسی قرار دهد و علاوه بر این خدمات تخصصی امکان دانلود موزیک مورد نظر را (هم پولی و هم رایگان) در اختیار کاربرین قرار دهد.

این مجموعه بنگاه کسب و کاری چندجانبه می باشد و فقدان آن به شدت در بازار موزیک ایران احساس می شود.

برای آگاهی از جزئیات و مسیر راه این کسب و کار میتوانید بیزنس پلن آن را سفارش دهید.

برای مشاوره رایگان لطفا درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما ارسال بفرمایید

  نوع کسب و کارخانگی
  حداقل میزان سرمایه اولیه 6 میلیون تومان
  حداقل تعداد افراد مورد نیاز 4 نفر
  تخصص های مورد نیاز کارشناس موسیقی- برنامه نویس - گرافیست
  زمان تخمینی رسیدن به سود 6 ماه
هزینه پلن تجاری این ایده :  1.400.000تومان