استارت آپ چیست؟

استارت‌آپ به شرکت‌های نوپایی گفته می‌شود که با یک ایده‌ی ساده و اولیه شروع می‌کنند و به سرعت رشد می‌یابند و به درآمد می‌رسند. از بهترین مثال‌ها و موفق‌ترین استارت‌آپ‌های جهان می‌توان به گوگل، مایکروسافت، اپل و… اشاره کرد. شرکت‌هایی که با یک ایده‌ی ساده شروع به کار کرده و به درآمدهای میلیاردی رسیده‌اند و امروز بر دنیا تاثیر می‌گذارند.
استارت‌آپ‌ها معمولا نیاز به سرمایه اولیه هنگفتی ندارند و به کمک فناوری توسعه پیدا می‌کنند، برای موفقیت استارت‌آپ تکنیک‌های متفاوتی مورد نیاز هست که باید آموخته شود.
کلیه ایده های کسب‌وکار کلیک هوشمند در مالکیت کسی نیست. اگر شما آن را اجرا کردید موفقیت خودتان را به ما هم اطلاع دهید تا برای کاربران کلیک هوشمند منتشر کنیم. ایده‌‌های خام برای اجرا نیاز به بررسی و تحلیل دارند اگر برای اجرای این ایده نیاز به راهنمایی و تحلیل بیشتری دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

Views 9284

ایده، مراحل مختلفی را از ثبت تا انجام می پیماید.

علاقه مندان به حضور در استارتاپ ویکندها همیشه با حجم انبوهی از ایده مواجه می شوند، که متاسفانه هرگز پیاده سازی نمی شوند و همیشه در حد همان ایده باقی می مانند، حتی ایده های منتخب و دارای مقام نیز گاها در بیشتر موارد به حال خود رها می شوند و ادامه پیدا نمی کنند. وب سایت از ثبت تا انجام با ایجاد انگیزش در بین ایده پردازان شرایطی را برای پیاده سازی هر چه سریع تر ایده ها فراهم می آورد.

برای آگاهی از جزئیات و مسیر راه این کسب و کار میتوانید بیزنس پلن آن را سفارش دهید.

برای مشاوره رایگان لطفا درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما ارسال بفرمایید

 

نوع کسب و کارخانگی
حداقل میزان سرمایه اولیه 10 میلیون تومان
حداقل تعداد افراد مورد نیاز 5 نفر
تخصص های مورد نیاز  برنامه نویس - گرافیست
زمان تخمینی رسیدن به سود 5 ماه
هزینه پلن تجاری این ایده :  2.100.000تومان