Posted on 12 می 2018 Views 2135

داشتن یک ایده بزرگ میلیارد دلاری برای یک شرکت جدید یا استارت آپ عالی است. شما احتمالا به یک وب سایت، یک تیم فنی، و فضای اداری والبته، هر ماه برای پرداخت اجاره به اندازه کافی پول نقد احتیاج دارید.

 

شروع با بوت استرپینگ

هنگامی که ابتدا شروع به کار کردید، بسیاری از کارآفرینان از "بوت استرپینگ" استفاده می کنند که بدین معنی است که شرکت شما را با جمع آوری هرگونه پول شخصی که می توانید پیدا کنید، تامین می کند. این معمولا شامل حساب پس انداز، کارت های اعتباری و هر خط مشی می شود.

در بسیاری از موارد، استفاده از پولی که دارید به جای قرض گرفتن، یک رویکرد عالی است - در واقع، بعضی از کارآفرینان همچنان به استارت آپ خود ادامه می دهند تا کسب و کارشان سودآور باشد. این می تواند سودمند باشد، زیرا به این معنی است که وام های گسترده و پرداخت های ماهیانه ای را که موجب برطرف شدن آن می شود، ندارید.

دوستان و خانواده را در نظر بگیرید

درخواست از دوستان و خانواده برای پول، ممکن است یک هدف دلخواه باشد. استفاده از کسانی که به شما نزدیک هستند، اغلب اولین قدم خوب برای دریافت کمک مالی خارجی است.

هرچند قبل از اینکه از دوستان و خانواده خودپول بخواهید، باید برنامه کاری خود را آماده کنید. به این ترتیب شما می توانید به آنها دقیقا همان چیزی را که شما قصد انجامش را دارید توضیح دهید.

منابع مالی جایگزین را بررسی کنید

اگر شما به دنبال مقدار نسبتا کم پول هستید، تعداد کمی از سازمان های قرض الحسنه ای وجود دارند که به شرکت ها، استارت آپ ها و کارآفرینان کمک کنند.

 

اگر شما در حال انجام یک کسب و کار کوچک هستید:

نگاه محلی

اگر شما در حال راه اندازی یک شرکت کوچک هستید، قطعا می خواهید مرکز کسب و کار خود را بررسی کنید. بسیاری از دانشگاه ها یک، و اداره کوچک کسب و کارتنها 63 مرکز در سراسر کشور دارد. این مراکز نه تنها می توانند شما را به گروه هایی از کارآفرینان برای اتصال به شبکه و سرمایه گذاران برای تأمین مالی کمک کنند، بلکه می توانند به شما در تعیین نوع وام ها و بودجه هایی که می توانند افراد واجد شرایط دریافت کنند، کمک کنند. اتاق بازرگانی محلی شما همچنین می تواند یک گنجینه اطلاعات و راهنمایی در مورد نحوه دریافت بودجه محلی باشد. بسیاری از شهرهای بزرگ دارای برنامه ها و سازمان هایی هستند که صرفا برای کسب و کار در جامعه محلی هستند.

در نظر گرفتن وام

اگر شما می توانید نشان دهید که شروع به کسب درآمد کرده اید ممکن است قادر به واگذاری وام به بانک های سنتی باشید. بسیاری از بانک ها، از قبیل بانک مرکزی امریکا و ولز فارگو اخیرا تعهدات خود را نسبت به کسب و کارهای کوچک اعلام کرده اند. در حالی که وضعیت بانکی و فردی متفاوت است.

اگر شما در حال راه اندازی یک انجمن استارت آپ هستید:

به فرشتگان نگاه کن

اگر شما شروع به کار فناوری کنید، احتمالا در نهایت به سرمایه بیشتر نیاز خواهید داشت تا بتوانید مردم را استخدام کنید یا از فضای اداری استفاده کنید، مثلا راه اندازی بوت استرپ و جمع آوری پول برای شما هزینه خواهد داشت. به احتمال زیاد باید به سرمایه گذاران خارجی دسترسی پیدا کنید. یک مکان خوب برای شروع، سرمایه گذاران فرشته است، که معمولا توسط متخصصان کسب و کار با ارزش های خالص بالا که به دنبال سرمایه گذاری در شرکت های امیدوار هستند ایجاد شده است.

سرمایه گذاری در کسب و کار بزرگتر

اگر شما به دنبال تامین مالی جدی هستید، باید سرمایه مورد نیاز خود را تغییر دهید. سرمایه گذاران نیاز به طرح کسب و کار عمیق و هوشیارانه دارند.معمولا در چندین شرکت مختلف برای مشتریان خود سرمایه گذاری می کنند و امیدوارند که از یک (یا همه) آنها برای پرداخت سرمایه های مشتری خود پول بگیرند. آنچه که برای شما مهم است این است که آنها همه انواع کسب و کارها را می بینند و شما باید خود را مطرح کنید.

آماده راه اندازی

پیدا کردن کمک های مالی می تواند سخت ترین بخش از کسب و کار باشد. هنگامی که وام دریافت کردید یا افرادی را پیدا کردید تا در کسب و کار خود سرمایه گذاری کنید، می توانید کار خود را شروع کنید. اگر چه این می تواند راه طولانی برای موفقیت باشد، اما پیدا کردن متحدان برای کمک به نگه داشتن کسب و کار شماست.

موفق باشید!