استفاده از مقالات

مهمترین بخش در ایجاد و تداوم یک کسب و کار به روز بودن اطلاعات است.اطلاع از روشها و استانداردهای به روز دیگر یک مزیت رقابتی نیست ، بلکه یکی از ارکان مدیران و البته کارمندان است .در این بخش مقالات آموزشی ترجمه و قرار می گیرد.

Views 1789

بازاریابی محتوا در یک دهه گذشته به شدت مورد توجه قرار گرفته و دلیلش هم مشخص است: این روش بازاریابی جواب می‌دهد. یک مطالعه که توسط کمپانی Conductor انجام شده، نشان داده محتوای آموزشی، احتمال خرید مشتری‌ها را تا ۱۳۱ درصد افزایش می‌دهد. این آمار فقط درباره کسب‌وکارهای B2C نیست و درباره برندهای B2B هم صادق است. مطالعه دیگری هم نشان می‌دهد هزینه بازاریابی محتوا ۶۲ درصد کمتر از روش‌های سنتی بازاریابی است اما سه برابر لید تولید می‌کند.

همین آمارها برای اضافه کردن استراتژی بازاریابی محتوا به هر استارت‌آپ و کسب‌وکاری کافی است. اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری درباره این روش بازاریابی داشته باشید، این مطلب شروع خوبی است. اینجا همه نکات اساسی و مهم برای شروع بازاریابی محتوا و طراحی استراتژی محتوا را یاد می‌گیرید.

Views 1774

برای استارت آپ ها مهم است که یک چیز با ارزش، که باعث جلب مشتری شود را پیدا کنند، و سپس بر آن متمرکز می شون، مانند گوگل با انجام جستجوها، آمازون با فروش چیزهای مختلف و... . هیچ کدام از آنها نباید بیش از این فعالیت های اصلی کاری برای موفقیت انجام دهند.

Views 1870

بسیاری از کارآفرینان کار خود را به عنوان یک کارمند به جای یک صاحب کسب و کار آغاز می کنند. در حالی که هدف آنها ساختن شرکت خود و رئیس خود بودن است.این افراد آماده کارآفرینی هستند، اما این ساده نیست.

Views 1742

استخدام اولین کارمند یک گام بزرگ برای استارت آپ شماست. این یک نشانه قوی است که شرکت شما دارای شایستگی واقعی است.

اساسی ترین شیوه ای که کسب و کار شما را تغییر می دهد افزایش کارآیی است. فرد جدیدی که تمام زمان خود را اختصاص می دهد و به شرکت تمرکز می کند به این معنی است که شما به طور ناگهانی می توانید سریعتر حرکت کنید.

بر اساس تجربه، توصیه های ما به دیگران در این راه، در ادامه آورده شده است.

Views 2078

هیچ کس انتظار ندارد شما همه چیز را در اولین روز خود و یا در ماه اول خود بشناسید. اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید کارفرمای جدید و همکاران خود را تحت تاثیر قرار دهید.

بنابراین، چیزی که کارفرمایان از روز اول انتظار دارند، چیست؟ برای پیدا کردن این سوال ما از یک گروه 14 نفره از کارفرمایان موفق از شورای جوانان کارآفرین سوال پرسیدیم. در ادامه به جواب آنها می پردازیم.

Views 1979

درست است که پیوستن به استارت آپ یک حرکت سرگرم کننده وهوشمند است. در حالی که بیشترافراد به شروع کار در محیط شرکت های فناوری علاقه ای ندارند.

تفاوت های کلیدی بین دنیای استارت آپ و هر نوع دیگری از شرکت وجود دارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری ، به این 4 مورد توجه کنید.

Views 1921

داشتن یک ایده بزرگ میلیارد دلاری برای یک شرکت جدید یا استارت آپ عالی است. شما احتمالا به یک وب سایت، یک تیم فنی، و فضای اداری والبته، هر ماه برای پرداخت اجاره به اندازه کافی پول نقد احتیاج دارید.