استارت آپ چیست؟

استارت‌آپ به شرکت‌های نوپایی گفته می‌شود که با یک ایده‌ی ساده و اولیه شروع می‌کنند و به سرعت رشد می‌یابند و به درآمد می‌رسند. از بهترین مثال‌ها و موفق‌ترین استارت‌آپ‌های جهان می‌توان به گوگل، مایکروسافت، اپل و… اشاره کرد. شرکت‌هایی که با یک ایده‌ی ساده شروع به کار کرده و به درآمدهای میلیاردی رسیده‌اند و امروز بر دنیا تاثیر می‌گذارند.
استارت‌آپ‌ها معمولا نیاز به سرمایه اولیه هنگفتی ندارند و به کمک فناوری توسعه پیدا می‌کنند، برای موفقیت استارت‌آپ تکنیک‌های متفاوتی مورد نیاز هست که باید آموخته شود.
کلیه ایده های کسب‌وکار کلیک هوشمند در مالکیت کسی نیست. اگر شما آن را اجرا کردید موفقیت خودتان را به ما هم اطلاع دهید تا برای کاربران کلیک هوشمند منتشر کنیم. ایده‌‌های خام برای اجرا نیاز به بررسی و تحلیل دارند اگر برای اجرای این ایده نیاز به راهنمایی و تحلیل بیشتری دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

شیوه دسته بندی کسب و کارها
کسب و کارهای به چهار دسته: خانگی، شرکتی، بین المللی و خیرخواهانه تقسیم شده اند.
ایده های کسب و کار خانگی، جهت ایجاد کسب و کار در منزل و بدون نیاز به محیط کاری خاص، امکان پیاده سازی را دارا می باشند.
کسب و کارهای شرکتی، محیط و بستری شرکتی برای پیاده سازی  نیاز دارند، که شامل مواردی از قبیل مکان فیزیکی، خطوط تلفن پشتیبانی و ... می باشد.  
کسب و کارهای بین المللی، در سطح جهانی قابلیت فعالیت را دارا می باشند و مسلما علاوه بر موارد بالا نیاز به مترجم به صورت پشتیبان و یا مترجم فعال در سایت نیز وجود خواهد داشت.
کسب و کارهای خیرخواهانه، جهت امور عامه المنفعه انجام می شوند.


نحوه محاسبه  هزینه پلن تجاری ایده‌ها:
نوع کسب و کار: مقدار واحد در نظر گرفته شده 2،000،000 تومان می باشد، که این مبلغ برای کسب و کارهای خانگی و کسب و کارهای خیرخواهانه، برابر مقدار واحد در نظر گرفته شده، محاسبه می شود و برای کسب و کارهای شرکتی با ضریب 2، و برای کسب و کارهای بین المللی با ضریب 3 محاسبه می گردد.
هزینه طراحی سایت: با توجه به نوع کسب و کار مربوطه تعیین می شود.
حداقل میزان سرمایه اولیه: میزان سرمایه اولیه مورد نیاز برای هر ایده، از مجموع هزینه مورد نیاز برای طراحی سایت ، پلن های تبلیغاتی و تعداد افراد مورد نیاز برای انجام پروژه حاصل می شود، که برای هر نفر هزینه مربوطه به میزان 1،500،000 تومان محاسبه می گردد.
تخصص های مورد نیاز: با توجه به نوع پلن تجاری، برای پیاده سازی درست هر پلن تجاری افرادی با تخصص های خاص مورد نیاز است، که این تخصص های مورد نیاز در این قسمت بیان می شوند.
زمان تخمینی رسیدن به سود: برای هر ماه، مقدار 500،000 تومان محاسبه می شود، که به ازای هر ماه این مبلغ، از مبلغ نهایی کسر می شود .
هزینه نهایی پلن هر پلن تجاری، از مجموع نوع کسب و کار(خانگی، شرکتی، بین المللی یا خیرخواهانه) و میزان سرمایه اولیه مورد نیاز حاصل می شود، که مقدار بدست آمده از زمان تخمینی رسیدن به سود کاسته می‌شود.

آخرین اخبار | فعالیت های کلیک هوشمند را دنبال کنید

نماد اعتماد الکترونیک