Posted on 04 جون 2016 Views 6206

پنجمین رویداداستارتاپی(گرایند) رشت، 10خرداد ماه با حضور علی و مصطفی امیری، موسسان زرین پال ، در پارک علم و فناوری استان گیلان به همت و کوشش مهدی شهبازی و صالح سپهری فر از موسسین استارتاپ شکم سلام برگزار شد. استارتاپ گرایند رویدادی است که در بیش از ۸۰ شهر دنیا برگزار می‌شود و هدف آن، شبکه‌سازی بین افراد با علایق و اهداف مشترک و نیز کسب تجربه از کارآفرینان موفق است. در ادامه باکلیک هوشمند گیلانهمراه باشید.


مهمان این رویداد آقایانعلی و مصطفی امیری بودند. این دو برادر در کارنامه فعالیت استارتاپی خود، بنیانگذاری چندین شرکت موفق را دارند که «زرین پال»موفق ترین آنها به شمار می رود این سامانه پرداخت آنلاین افتخارات زیادی از جمله جایزه جشنواره وب و موبایل ایران در سال 94 را به خود اختصاص داده است. برادران امیری استارتاپهای دیگری با نامهای «نوین پیامک»، «عصر اس ام اس»، «پارکینا» و «شارژ ریسلر» را نیز راه اندازی کرده اند. 

 

پنجمین رویداد استارتاپی(گرایند)رشت

 

این رویداد همچون دفعات پیشین نبود تغییراتی در ساختار کلی برنامه ایجاد شده بود که این تغییرات مضمون رویداد را جذاب تر و مهیج تر ساخته بود و منجر به ایجاد ذوق و انگیزه فراوان در مدعوین گشت.در بخش اول این رویداد حضار به بحث و شبکه سازی با یکدیگر پرداختند و پیرامون مباحث استارتاپی یاران و همکارن خود را ملاقات کردند. بخش  بعدی، با صحبت های صالح سپهری فر در راستای برند سازی یک استارتاپ ادامه یافت، مصاحبه‌ای با مهمانان برنامه یعنی علی و مصطفی امیری توسط کارشناس گفتگوی استارتاپ گرایند رشت، مهدی شهبازی انجام شد که هسته اصلی این رویداد را تشکیل داد. سوالات کلی در مورد بیوگرافی، سابقه‌ی فعالیت قبل از تاسیس استارتاپ و نمونه‌هایی از موفقیت‌ها و شکست‌هایی که کارآفرینان در مسیر تاسیس استارتاپ با آنها روبرو می‌شود، سوالات این مصاحبه را تشکیل می‌دادند. علی و مصطفی امیری در این گفتگو از تجارب فعالیت خود در حوزه تجارت الکترونیک گفتند و اینکه چطور  مابین راه احساس کردند نیاز به ایجاد تغییری بزرگ در کسب و کار خود دارند که این نیاز منجر به تاسیس شرکت زرین پال گردید. برادران امیری در ادامه گفتگوهای خود اشاره داشتند که تاسیس زرین پال تنها 15 روز زمان برد و خیلی سریع ایده استارتاپی خود را به مرحله اجرا رساندند و پشتکار و تلاش شبانه روزی را عامل اصلی موفقیت این مجموعه خوب دانستند.

 

پنجمین رویداد استارتاپی(گرایند)رشت

 

در ادامه صالح سپهری فر با ادامه سخنان و صحبت های خود تنوعی در گفتگو مصاحبه ایجاد کرد و برادران امیری را نیز به چالش گفتگوی خود دعوت کرد و در پایان مدعوین با صرف شامی سبک به ادامه شبکه سازی و گفتگوی دوستانه با مهمانان و دیگر دوستان پرداختند.
این رویداد با حمایت دو حامی همیشگی استارتاپ گرایند رشت، پارک علم و فناوری و موسسه رهپویان عهد مانا برگزار شد، شرکت کلیک هوشمند گیلان هم همچون گذشته در این رویداد حضور داشت و حمایت خود را از تیم های استارتاپی و علاقه مندان به استارتاپ عنوان کرد.

 

پنجمین رویداد استارتاپی(گرایند)رشت