Posted on 01 فوریه 2016 Views 5741

شرکت کلیک هوشمند گیلان در تاریخ 10 بهمن 1394نشستی با مسئولین کارآفرینی دانشگاه پیام نور استان گیلان در راستای فعالیت‌های کارآفرینی در حوزه استارتاپ داشت. در این نشست که با همراهی مسئولین محترم اداره کل فناوری ارتباطات و اطلاعات به وقوع انجامید پیرامون شرایط برگزاری همایش و دوره‌های آموزشی کارگاهی استارت‌آپ گفتگو شد و شرایط برگزاری اردوی آمادگی استارت‌آپ بررسی شد.

در این دیدار جناب آقای دکتر مهردوست و مهندس برنگی , مسئولین کارآفرینی مرکز و استان گیلان در دانشگاه پیام‌نور برای همکاری با اداره کل فناوری ارتباطات و اطلاعات و شرکت کلیک هوشمند اعلام آمادگی نمودند و خواستار تسریع بخشی در روند اجرایی نمودن این برنامه ها شدند.

دکتر مهردوست با اشاره به اینکه قصد ما از این نشست ها و همایشها به ثمر نشاندن ایده های مطرح شده توسط شرکت کنندگان است افزود : ما قصد نداریم یک "شو" برگزار کنیم ، با برگزاری این همایش ها باید ظرفیت های استان را شناسایی کنیم ، موضوعات پر مخاطب را بشناسیم و پس از آن با آموزش هدفمند گروه های تشکیل شده آنها را به مرکز رشد دانشگاه هدایت کنیم"

مهندس برنگی نیز از اجرایی شدن " خانه کارآفرینان" استان خبر داد و گفت : این مرکز که ساختمان آن در حال احداث است ، زیر نظر نهاد ریاست جمهوری در سال آینده آماده ی بهره برداری خواهد بود.

در ادامه جناب مهندس هوشنگی مسئول تجارت الکترونیک اداره کل نیز ضمن مثبت ارزیابی نمودن دیدگاه‌های مسئولین کارآفرینی اعلام نمود که آنچه درحال حاضر اهمیت دارد اینست که امروز نباید تنها به برگزاری همایش‌ها و سمینارها بسنده کرد بلکه جهت نتیجه بخش بودن این تلاش‌ها و فعالیت‌ها لازم ‌است در جهت پیاده‌سازی استارت‌آپ‌ها و معرفی آنها به بازار تلاش ویژه ای صورت پذیرد و با بیان این جمله به لزوم توجه به بازخورد همایش‌های استانی و تقاضای بازار و ارتباط و تناسب آن با فعالیت‌های مورد نظر دانشگاه اشاره نمود و حمایت بخش دولت را از این برنامه اعلام نمود.
در پایان این جلسه قرار بر آن شد تا همایش بزرگ آشنایی با استارتاپ در دهه دوم اسفند ماه برگزار گردد و در سال پیش روی شاهد برگزاری اردوی استارتاپ و کارگاه‌های هدفمند آموزشی جهت پیش‌برد طرح‌های استارتاپی دانشجویان و به ثمر رساندن آنان باشیم.

شرکت کلیک هوشمند نیز حامی و همراه این رویداد بزرگ استانی می باشد و مسئولیت برگزاری همایش و برنامه‌های آتی را عهده دار است.