Posted on 16 سبتامبر 2015 Views 37159

استارتاپ ویکند رشت با حمایت مالی مجتمع پل گیلان و با میزبانی دانشگاه گیلان با موفقیت برگزار شد.سرکار خانم نادیا گشتی به عنوان عضوی از تیم برگزارکننده و جناب آقای علیرضا ثمرخواه به عنوان شرکت کننده در گروه دور نریز به نمایندگی از شرکت کلیک هوشمند در این رویداد حضور داشتند.گروه دور نریز موفق به کسب مقام سوم در این دوره شد.

 

رویداد جهانی استارتاپ ویکند این بار در رشت و با حضور ایده پردازان جوان، داوران بین المللی، و سرمایه گزاران کشوری در دانشگاه گیلان برگزار گردید.
رویداد جهانی کارآفرینی (استارتاپ ویکند)‌ ۲۳ الی ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ در دانشگاه گیلان برگزار شد، برنامه نویسان کامپیوتری، مدیران تجاری، طراحان بازاریاب‎های رایانه‎ای و گرافیست‎ها به مدت سه روز برگزاری این برنامه ایده‎هایشان را برای اجرایی شدن مطرح می‎کنند.
ایده‎های برتر از میان شرکت کنندگان تیم تشکیل می‎دهند و پس از گذراندن کارگاه آموزشی کسب و کار شروع به کار روی ایده می‎کنند.
این رویداد ۱۱۰ شرکت داشت، که ۹۰% از آن ها دانشجو بودند و ۵۲ ایده مطرح شد، ۹ ایده در مرحله اول منتخب شدند تا طی ۵۴ ساعت با کمک مربیان حرفه ای ایده های خودشان را به یک کسب و کار تبدیل نمایند.
پس از ۵۴ ساعت پرهیجان و استرس و تلاش های مستمر، گروه ها در مراسم اختتامیه مجددا بر روی صحنه حضور پیدا نمودند و جزئیات ایده ها و چگونگی پیاده سازی آنها ارائه گردید.

ایده ی دور نریز یک پروژه ی خیرخواهانه با هدف بازیافت زباله ها بود و وب سایت این گروه (DoorNariz.ir) نیز توسط شرکت در طی 3 روز  طراحی شد.