Views 8424

یازدهمین نمایشگاه الکامپ 96 در حوزه کامپیوتر، رسانه‌های دیجیتال، تجارت الکترونیک، ماشین‌های اداری و سیستم‌های امنیت تصویر در رشت گشایش یافت.

Views 9675

یازدهمین نمایشگاه الکامپ استان گیلان در تاریخ 5 الی 8 دی ماه با همت سازمان نظام صنفی رایانه استان برگزار میشود.امسال پیرو نمایشگاه الکامپ تهران در 2 سال اخیر ، بخشی با عنوان الکامپ استارتز نیز در نمایشگاه تدارک دیده شده است.

Views 12067

هفت سنگ چیست؟

رویدادی برای نوجوانان

رویداد«هفت سنگ» آغازیست برای ساختن زندگی حرفه ای (کاری) نوجوانان. در این رویداد نوجوانان آزادند تا هرچه را که میخواهند بسازند، تجربه کنند و رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنند. ایدهپردازی کنند، تیم بسازند و با کمک مربیان حرفه ای و با امکانات و فضای سرگرم کننده که در اختیارشان است، روی رویاها کار کنند..

Views 13108

هشتمین رویداد بانی(استارتاپ گرایند) رشت از ساعت ۱۷ تا ۲۰ روز سه شنبه مورخ 16 آذر 1395 در سالن اجتماعات پارک علم و فناوری رشت به سرپرستی مهدی شهبازی و ارائه بحث کارشناسی صالح سپهری فر از فعالترین اعضای اکوسیستم استارتاپ رشت برگزار شد.

Views 13150

برگزاری رویداد همفکر در شرکت کلیک هوشمند گیلان

سه شنبه 27 مهر 1394 رویداد همفکر به میزبانی شرکت کلیک هوشمند گیلان با حضور تعداد کثیری از علاقه مندان وفعالان استارت آپ استان گیلان برگزار شد در این رویداد که در ساعت 6 الی 8 به وقوع پیوست علاقه مندان به بحث و تبادل نظر درباره استارت آپ ها، پروژه های در دست اجرای همدیگر پرداختند و با همکاران بیشتری در حوزه کاری خود آشنا شدند.

Views 13586

ششمین رویداد بانی(استارتاپ گرایند) رشت از ساعت ۱۷ تا ۲۰ شنبه ۱۰مهر در سالن اجتماعات پارک علم و فناوری رشت به کوشش مهدی شهبازی و صالح سپهری فر برگزار شد.این برنامه با حمایت بنیاد ملی نخبگان استان گیلان، پارک علم و فناوری گیلان، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان و موسسه مردم نهاد رهپویان عهدمانا برگزار شد.

Views 12056

کارگاه آموزشی آشنایی با کاربردها، نوآوری و نقش های فناوری اطلاعات به همت سازمان نظام صنفی رایانه ای استان گیلان توسط شرکت کلیک هوشمند گیلان در دهمین نمایشگاه کامپیوتر استان گیلان (الکامپ) برگزار شد.