Posted on 10 آوریل 2018 In ابزارها Views 2408

وب سایت میکس پنل تنها پلت فرم تجزیه و تحلیل کالاست که به همه افراد سازمان اجازه می دهد سِیر هر کاربر را حقیقتا درک کنند.

میکس پنل ابزار تجزیه و تحلیل کسب و کار است. این ابزار اثر متقابل وب و نرم افزارهای موبایل برهم را دنبال کرده و ابزاری برای ارتباط هدفمند به وسیله آنها فراهم می آورد.

در نوار ابزار سایت، کلمه "فیچرز" یا "ویژگی ها" به چشم می خورد. ویژگی های میکس پنل به دو قسمت تقسیم می شوند، قسمت تحلیلی که شامل فعالیت ها، یادگیری اتوماتیک، فانِل، و میزان بازگشت است، و قسمت بازاریابی که شامل پیام ها، تست A/B، مردم، و پلت فرم می باشد.

در قسمت فعالیت ها می توانید فعالیت هایی را که افراد در نرم افزار شما انجام میدهند، اندازه گیری کنید. با اندازه گیری می توان محصولی ساخت که مردم دوست داشته باشند، نه حس ششم. برای آگاهی از اینکه مردم چگونه از محصول شما استفاده می کنند، نیاز به ابزاری دارید که به آسانی چنین بینشی به شما بدهد. میکس پنل به شما کمک می کند که در مورد کاربرانتان سوال بپرسید و پاسخ را فورا دریافت کنید.

در قسمت یادگیری اتوماتیک، شناسایی ناهنجاری ها وتقسیم اتوماتیک داده ها باعث می شود که هیچ یک از آثار کاربران از چشم شما دور نماند.

در قسمت فانل مشخص می کنید که کجا و به چه علتی مشتریان خود را از دست می دهید. هنگامی که کاربران شروع به استفاده از برنامه ای می کنند، ممکن است کمی گیج شوند. با استفاده از فانل متوجه می شوید که کاربران در کدام نقطه دست از استفاده از نرم افزار شما برداشته اند و در نتیجه تغییر و اصلاحاتی ایجاد کنید.

بدانید که کاربرانتان چقدر وفادار هستند. اگر کاربران نرم افزاری را ارزشمند بیابند، به استفاده از آن ادامه می دهند. اینجاست که تجزیه و تحلیل نرخ بازگشت به شما کمک می کند. گزارشات میزان بازگشت نشان می دهند که کاربران چقدر به نرم افزارتان بازمی گردند و دوباره از آن استفاده می کنند. از این طریق می توانید اندازه بگیرید که اصلاحات و تغییراتی که انجام می دهید تا چه حد تاثیر گذارند.

در قسمت پیام ها می توانید با استفاده از ایمیل و اطلاعیه ها کاربران را تشویق به بازگشت کنید. برای آنها هر جایی که هستند، پیام های اتوماتیک بفرستید.

برای اینکه مطلوب ترین تجربه را برای کاربران بیافرینید، لازم است آزمایشاتی را انجام دهید. میکس پنل امکان تست های A/B را فراهم می آورد. تست A/B به شما کمک می کند ایده خود را همچون یک آزمایش علمی بیازمایید. رنگ یک کلید را عوض کنید، یک کپی از بازاریابی را اصلاح کنید. تست های A/B موبایل فورا تاثیر ایجاد شده را به شما نشان می دهند.

در بخشی که با عنوان "مردم" نام گذاری شده، متوجه می شوید کاربرانتان چه کسانی هستند و چکار می کنند. می توانید ببینید که قبل یا بعد از نام نویسی مشغول چه کاری بوده اند. با استفاده از پیام آنها را بازگردانید، و عمیقا از درآمد کاربر مطلع شوید.

و در نهایت در قسمت پلت فرم می توانید منابع داده های خود را یکپارچه سازید. سپس این داده ها را تحلیل کرده و برای ارتقای میزان بازگشت و ارزش طول عمر مشتری دست به عمل بزنید.