Posted on 27 مارس 2018 In ابزارها Views 2370

دراپ باکس یک فضای کار مدرن است و برای کاهش شلوغی های کار و اتلاف وقت طراحی شده است پس با استفاده از آن میتوان بر چیزهای مهم تمرکز کرد. دراپ باکس فایل های شما را در یک فضای مرکزی جمع می کند، دسترسی به آنها آسان است زیرا فایل ها با همه دستگاه های شما همگام سازی می شوند در نتیجه میتوانید هر زمانی و هر جایی به آنها دسترسی پیدا کنید.

دیگر نیازی نیست وقت خود را برای پیگیری کارها تلف کنید. دراپ باکس درواقع نوعی سرویس میزبانی فایل است که اَبرذخیره سازی، همگام سازی فایل، اَبر شخصی، و نرم افزار مشتری ارائه می دهد. دراپ باکس یک فولدر مخصوص روی کامپیوتر کاربر ایجاد می کند، سپس محتویات این فولدر با سرورهای دراپ باکس و کامپیوترها و دستگاه هایی که کاربر قبلا بر آنها دراپ باکس نصب کرده است همگام سازی می شوند و در نتیجه فایل ها در همه دستگاه ها به روز می مانند. مدل کسب و کار دراپ باکس فریمیوم است، یعنی به کاربران یک اکانت رایگان با حافظه ای معین (2 گیگابایت فضای رایگان) داده می شود. مشترکینی که هزینه پرداخت می کنند می توانند از ظرفیت بیشتر و امتیازات دیگری همچون کنترل های پیشرفته اشتراک گذاری، قابلیت حذف کلیه اطلاعات ذخیره شده بر روی حافظه دستگاه تنها با ارسال یک پیام کوتاه از سوی کاربر، برخوردار شوند.

سرویس یادداشت برداری دراپ باکس با نام Dropbox Paper به کاربران امکان می دهد که به صورت گروهی روی یک سند کار کنند و به راحتی ایده های خود را به اشتراک بگذارند.

دراپ باکس نرم افزارهای کامپیوتری برای کامپیوترهای ویندوز، مک و لینوکس، و نرم افزارهای تلفن همراه برای ios و اندروید و موبایل های ویندوز و تبلت ها ارائه می دهد. دراپ باکس سرویسی به نام Carousel نیز برای مدیریت تصاویر و ویدیوهای گرفته شده با موبایل های اندروید و آیفون دارد.

هم آزاد کارها و هم کسب و کارها با اندازه های مختلف امکان استفاده از دراپ باکس را دارند. برنامه های انفرادی دراپ باکس بهترین راه برای دخیره سازی، اشتراک گذاری، و دسترسی امن به تمامی فایل های شماست.