ابزارهای مورد نیاز یک کسب و کار حرفه ای

در طول چند دهه گذشته، ابزارهای مدیریتی تبدیل به بخش مهمی از زندگی مدیران شده‌اند. مدیران هر روز تلاش می‌کنند تا اقداماتی چون افزایش درآمد، نوآوری، بهبود کیفیت، برنامه‌ریزی برای آینده و مواردی از این قبیل را با استفاده از ابزارهای مدیریتی انجام دهند.آشنايي، انتخاب و به كارگيري صحيح اين ابزارها از جمله وظايف چالش برانگيز مديران است.
برای انتخاب هرچه موفق‌تر ابزارهای مدیریتی، مدیران باید آگاهی کاملی از بهترین ابزارهای روز و تناسب آن با شرایط سازمان خود داشته باشند. فرآیند انتخاب یک ابزار مدیریتی مناسب می‌تواند به تنهایی مساله‌ای پیچیده برای یک سازمان باشد. سازمان باید بتواند ابزاری را انتخاب کند که بهترین تصمیمات را برای رسیدن به فرآیندها، خدمات، محصولات و عملکرد برتر ارائه کند. استفاده موفقیت‌آمیز از ابزارهای مدیریت، نیازمند درک درستی از نقاط ضعف و قوت آنها و همچنین توانایی به‌کارگیری و ادغام چند ابزار با روش و زمان مناسب است. رمز این موضوع در پیدا کردن یک راه‌حل ساده برای مسائل نیست، بلکه در یادگیری چگونگی و هنگام استفاده از ابزار است.در این بخش ابزارهای مدیریتی موفق تحت وب بررسی می شوند.

Posted on 13 مارس 2018 In ابزارها Views 2683

بِیس کَمپ یک ابزار مدیریت پروژه و همکاری آنلاین است که برای عملیات روزمره فضای کاری ضروری را برای گروه ها فراهم می آورد. این ابزار به همه تیم ها با اندازه های مختلف اجازه می دهد که از لیست های کار، مکالمات و اسناد اَبر-محور استفاده کنند تا اطمینان حاصل شود که پروژه ها طبق برنامه پیش می روند.

بِیس کَمپ میتواند با نرم افزارهای کاربردی وب و دسکتاپ، از جمله نرم افزار بهره وری دیگری که 37سیگنالتوسعه داده است، ادغام شود. میتوانید مدیریت پروفایل کاربران و کسب اجازه را یاد بگیرید، شرکت هایی را ایجاد و سازمان دهی کنید، تمامی محتوا را جستجو و مسیریابی کنید، پروژه ها را مدیریت کنید و...

از طریق بِیس کَمپ شما می توانید در مورد قسمت های مختلف پروژه با دیگران صحبت کنید، می توانید وظایفی برای افراد تعیین کرده و پیشرفت آنها را دنبال کنید و ببینید که این وظایف چطور به اهداف اصلی پروژه شما مرتبط هستند.

هنگامی که اکانت می سازید و وارد می شوید، به صفحه پروژه ها هدایت خواهید شد. اینجا تمامی پروژه های در دست انجام خود را خواهید دید. در این صفحه می توانید ایجاد پروژه ای جدید را انتخاب کنید، یا به پروژه ای که هم اکنون در حال انجام است دسترسی داشته باشید.

حالا برای اینکه درک بهتری پیدا کنید، در مورد هر پروژه توضیح میدهیم. هر پروژه اسمی دارد، و توضیحی مختصر و همچنین هرچه داخل پروژه اتفاق می افتد، روی آن نوشته شده است. برای دسترسی به یک پروژه فقط کافی است روی آن کلیک کنید. وقتی داخل پروژه میروید درواقع میتوانید به ویژگی های متعددی دست پیدا کنید. هر پروژه میتوانید شامل این بخش ها باشد:

  • گفتگوها: پیام هایی که در مورد وظایف پروژه برای هم گروهی های خود می فرستید.
  • لیست کارها: به گروه شما اجازه میدهد که از کارهای که لازم است تا زمان خاصی انجام گیرند، عقب نیفتند.
  • فایل ها: که میتوانید از کامپیوتر خود آپلود کنید.
  • اسناد: فایل های مکتوبی که مستقیما در بِیس کَمپ ایجاد شده اند.
  • تابلوی اعلانات: برای قرار دادن رویدادها و آپدیت ها.

بِیس کمپ همچنین متریک های متعددی فراهم می آورد تا سازمان دهی برنامه ریزی ها برایتان آسان تر شود و پیشرفت ها را دنبال کنید. با گزینه های بالای صفحه به همه این ها دسترسی خواهید داشت.

بِیس کَمپ تمامی کارهای در دست انجام شرکت شما را زیر یک سقف جمع می کند. همه چیز سازماندهی شده، متمرکز و واضح است، بنابراین همه میدانند باید چه کاری را انجام دهند، همه میدانند هرچیزی کجا قرار گرفته است و همه بدون اینکه مدام از دیگران سوال بپرسند، میتوانند به آنچه می خواهند دست پیدا کنند. بِیس کَمپ به کسب و کارها بهبود می بخشد، بیش از 100000 شرکت برای اداره کسب و کار خود از بِیس کَمپ استفاده می کنند. چرا؟ چون که بِیس کَمپ به آنها کمک می کند بدون هرج و مرج و سردرگمی، کار بیشتری را در زمان کمتری انجام دهند.