ابزارهای مورد نیاز یک کسب و کار حرفه ای

در طول چند دهه گذشته، ابزارهای مدیریتی تبدیل به بخش مهمی از زندگی مدیران شده‌اند. مدیران هر روز تلاش می‌کنند تا اقداماتی چون افزایش درآمد، نوآوری، بهبود کیفیت، برنامه‌ریزی برای آینده و مواردی از این قبیل را با استفاده از ابزارهای مدیریتی انجام دهند.آشنايي، انتخاب و به كارگيري صحيح اين ابزارها از جمله وظايف چالش برانگيز مديران است.
برای انتخاب هرچه موفق‌تر ابزارهای مدیریتی، مدیران باید آگاهی کاملی از بهترین ابزارهای روز و تناسب آن با شرایط سازمان خود داشته باشند. فرآیند انتخاب یک ابزار مدیریتی مناسب می‌تواند به تنهایی مساله‌ای پیچیده برای یک سازمان باشد. سازمان باید بتواند ابزاری را انتخاب کند که بهترین تصمیمات را برای رسیدن به فرآیندها، خدمات، محصولات و عملکرد برتر ارائه کند. استفاده موفقیت‌آمیز از ابزارهای مدیریت، نیازمند درک درستی از نقاط ضعف و قوت آنها و همچنین توانایی به‌کارگیری و ادغام چند ابزار با روش و زمان مناسب است. رمز این موضوع در پیدا کردن یک راه‌حل ساده برای مسائل نیست، بلکه در یادگیری چگونگی و هنگام استفاده از ابزار است.در این بخش ابزارهای مدیریتی موفق تحت وب بررسی می شوند.

Posted on 27 فوریه 2018 In ابزارها Views 2529

امروزه مشتریان باهوش تر، اجتماعی تر و فهمیده تر هستند و نسبت به قبل انتخاب های بیشتری دارند. فقط خود مشتریانند که تصمیم می گیرند مشتری دائمی باشند یا نه. اینسایتلی باور دارد که کسب و کارها برای اینکه شایسته چنین تعهدی باشند، باید پا را فراتر از شیوه سنتی مدیریت ارتباط با مشتری بگذارند و اساسا تجدید نظری در ارتباط با مشتریان داشته باشند.

اینسایتلی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط در حوزه های صنعتی مختلفی همچون تولید، مشاوره، سلامت، رسانه و ...، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری فراهم می آورد. اینسایتلی با بیش از 1.5 میلیون کاربر در سراسر جهان، محبوب ترین نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری برای کاربران گوگل و آفیس 365 است.

این سایت ابزارهای مدیریت پروژه و مدیریت ارتباط با مشتری خود را به شیوه فریمیوم (freemium) در اختیار کاربران قرار می دهد. اینسایتلی دارای ویژگی های منحصر به فردی است که در ادامه به چند مورد از آنها می پردازیم:

شما می توانید هرآنچه که در مورد یک مشتری احتیاج دارید، تنها در یک صفحه مشاهده کنید. می توانید تاریخچه ارتباطات مشتری، روابط کلیدی، رویداد ها و کارها، پروفایل های اجتماعی، فرصت های معامله مشتری مورد نظر را ببینید. اینسایتلی تصویر کامل مدیریت تماس را به شما می دهد، چه آنلاین باشید یا نه.

هرجا که هستید، با نرم افزارهای IOS و اندروید خود از اینسایتلی استفاده کنید. با مرور اطلاعاتمخاطب، ارتباطات پروفایل اجتماعی، کارهایی که قبلا ارائه شده، و معاملات بَرنده، خود را برای جلسات آماده کنید. با دانستن اینکه کدام تماس ها برای طرف مقابل مهم هستند، با اعتماد بنفس ظاهر شوید.

ادغام های که داخل جیمیل و اَوت لوک صورت گرفته و برنده جایزه نیز شده است، به این معنیست که کاربر نیازی به بروز رسانی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری شما ندارد. می توانید بدون تغییر نرم افزار، تماس ها، سازمان ها، فرصت ها و پروژه ها را ایجاد یا آپدیت کنید، و یا کارهایی را واگذار یا فایل هایی را ضمیمه کنید. از طریق اَوت لوک و جیمیل خود بازدهی را بالا ببرید و ایمیل ها را برای ارسال زمانبندی کنید.

با پشتیبانی از گوگل+ هنگ اَوت که به تازگی اضافه شده است می توانید تا 10 نفر از مخاطبین خود را در اینسایتلی انتخاب و آنها را به وویس و ویدئوی هنگ اَوت دعوت کنید. یکی از بهترین بخش ها این است که هنگ اَوت کاملا رایگان است. پس می توانید بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای ویدئو کنفرانس داشته باشید.

یکی دیگر از ویژگی های بسیار سودمند اینسایتلی آموزش کاربر است. اینسایتلی کلاسی یک روزه برای صاحبا کسب و کارهای کوچک دارد. این کلاس فقط طرز استفاده از اینسایتلی را آموزش نمی دهد، بلکه طریقه استفاده آن در ارتباط با کسب و کار شما را می آموزد. نه تنها درک عمیق تری نسبت به قابلیت های اینسایتلی پیدا می کنید، بلکه مشاوره ای تخصصی در ارتباط با کسب و کارتان دریافت خواهید کرد.

از ویژگی های اصلی اینسایتلی می توان به مدیریت تماس، مدیریت کانالی، مدیریت فعالیت ها، مرور کسب و کارتان، ردیابی تحویل کالا به مشتریان، ارتقای ارتباط با مشتری، همکاری داخل سازمان، و افزایش تولید و بازدهی اشاره کرد.

از نظر هزینه نیز اینساتلی بسیار انعطاف پذیر است و 5 طرح مختلف برای برآوردن نیازهای همه شرکت ها دارد، در بین آنها یک طرح رایگان نیز برای استارت آپ ها و شرکت های کوچک گنجانده شده است.