Posted on 06 فوریه 2018 In ابزارها Views 2506

زِندِسک یک پلت فرم خدمات مشتری است. برای شرکت هایی طراحی شده که به دنبال رابطه ای عمیق تر و سازنده تر با مشتری هایشان هستند. پس زِندسک با یک هدف طراحی شده است: بهبود ارتباط شرکت و مشتری ها. زِندسک هم برای کسب و کارهای کوچک و هم برای کسب و کارهای بزرگ مناسب است. این سایت ویژگی های متعدد و بسیار عالی برای کمک به ارتقای خدمات مشتری، افزایش سودآوری، و بالا بردن میزان رضایت مشتری ارائه می دهد.

خانواده محصولات:

خانواده محصولات زِندسک نشان دهنده تغییری است که شرکت از محصول واحد خدمات مشتری به مجموعه محصولاتی یکپارچه و متمرکز بر روابط مشتری ها، ایجاد کرده است. محصولات، نمای کاربری مشترک دارند و برای فراهم آوردن یک لاگین و پلت فرم مشترکِ داده های مشتری طراحی شده اند. این خانواده شامل موارد زیر است:

پشتیبانی، راهنمایی، ارتباط، کاوش، مرکز کمک، چت، تماس، و پیام.

پشتیبانی: پشتیبانی زِندسک یک سیستم ردیابی و اولویت بندی است. همه اطلاعات مشتری در یک جا قرار می گیرد تا همه چیز در یک موقعیت واحد وجود داشته باشد.

راهنمایی: زِندسک نوعی پشتیبانی از مشتری بصورت سلف سرویس و ماشینی با استفاده از ترکیبی از API زِندسک، ویجت های وب سایت و SDK موبایل، ارائه میدهد.

ارتباط: ارتباط زِندسک یک نرم افزار هوش مشتری است که برای کمپین های هدفمند ساخته شده است. به کسب و کارها اجازه میدهد تا با استفاده از داده های مشتری ها از خانواده محصولات زِندسک و ایجاد تایم لاینی از رویدادها و مکالمات، مشتری های خود را بشناسند.

کاوش: کاوش زِندسک تجزیه و تحلیلی برای فهم و اندازه گیری تجربه کلی مشتری فراهم می آورد.

چت: چت زِندسک ابزاری برای بازاریابی آنلاین، پشتیبانی از چتِ لایو، و محصولی برای تجزیه و تحلیل وب است که براساس مدل Saas ( نرم افزار به عنوان سرویس) ارائه شده است. این محصول شرکت ها را قادر می سازد تا در وب سایت خود با بازدید کنندگانشان گفتگو کنند. این گفتگو می تواند از طریق کنترل پنل داشبورد صورت گیرد.

تماس: تماس زِندسک براساس سیستم ابری طراحی شده و مشتری ها می توانند از طریق هر دستگاه متصل به اینترنتی با نمایندگان یک شرکت تماس حاصل کنند.

پیام: پیام زِندسک یک نرم افزار پیام رسانی است که به برنامه های آشناتر پیام رسانی مثل فیسبوک و توئیتر متصل می شود.

محصولات زِندسک کسب و کارها را قابل اطمینان تر و انعطاف پذیر تر می سازند، آنها به بهبود ارتباط و درک حجم زیاد داده ها کمک می کنند، و مهم تر از همه، همگی این محصولات به کمک هم برخوردهای سطحی مشتری را به روابطی بادوام و طولانی مدت تبدیل می کنند.