ابزارهای مورد نیاز یک کسب و کار حرفه ای

در طول چند دهه گذشته، ابزارهای مدیریتی تبدیل به بخش مهمی از زندگی مدیران شده‌اند. مدیران هر روز تلاش می‌کنند تا اقداماتی چون افزایش درآمد، نوآوری، بهبود کیفیت، برنامه‌ریزی برای آینده و مواردی از این قبیل را با استفاده از ابزارهای مدیریتی انجام دهند.آشنايي، انتخاب و به كارگيري صحيح اين ابزارها از جمله وظايف چالش برانگيز مديران است.
برای انتخاب هرچه موفق‌تر ابزارهای مدیریتی، مدیران باید آگاهی کاملی از بهترین ابزارهای روز و تناسب آن با شرایط سازمان خود داشته باشند. فرآیند انتخاب یک ابزار مدیریتی مناسب می‌تواند به تنهایی مساله‌ای پیچیده برای یک سازمان باشد. سازمان باید بتواند ابزاری را انتخاب کند که بهترین تصمیمات را برای رسیدن به فرآیندها، خدمات، محصولات و عملکرد برتر ارائه کند. استفاده موفقیت‌آمیز از ابزارهای مدیریت، نیازمند درک درستی از نقاط ضعف و قوت آنها و همچنین توانایی به‌کارگیری و ادغام چند ابزار با روش و زمان مناسب است. رمز این موضوع در پیدا کردن یک راه‌حل ساده برای مسائل نیست، بلکه در یادگیری چگونگی و هنگام استفاده از ابزار است.در این بخش ابزارهای مدیریتی موفق تحت وب بررسی می شوند.

Posted on 06 فوریه 2018 In ابزارها Views 2620

زِندِسک یک پلت فرم خدمات مشتری است. برای شرکت هایی طراحی شده که به دنبال رابطه ای عمیق تر و سازنده تر با مشتری هایشان هستند. پس زِندسک با یک هدف طراحی شده است: بهبود ارتباط شرکت و مشتری ها. زِندسک هم برای کسب و کارهای کوچک و هم برای کسب و کارهای بزرگ مناسب است. این سایت ویژگی های متعدد و بسیار عالی برای کمک به ارتقای خدمات مشتری، افزایش سودآوری، و بالا بردن میزان رضایت مشتری ارائه می دهد.

خانواده محصولات:

خانواده محصولات زِندسک نشان دهنده تغییری است که شرکت از محصول واحد خدمات مشتری به مجموعه محصولاتی یکپارچه و متمرکز بر روابط مشتری ها، ایجاد کرده است. محصولات، نمای کاربری مشترک دارند و برای فراهم آوردن یک لاگین و پلت فرم مشترکِ داده های مشتری طراحی شده اند. این خانواده شامل موارد زیر است:

پشتیبانی، راهنمایی، ارتباط، کاوش، مرکز کمک، چت، تماس، و پیام.

پشتیبانی: پشتیبانی زِندسک یک سیستم ردیابی و اولویت بندی است. همه اطلاعات مشتری در یک جا قرار می گیرد تا همه چیز در یک موقعیت واحد وجود داشته باشد.

راهنمایی: زِندسک نوعی پشتیبانی از مشتری بصورت سلف سرویس و ماشینی با استفاده از ترکیبی از API زِندسک، ویجت های وب سایت و SDK موبایل، ارائه میدهد.

ارتباط: ارتباط زِندسک یک نرم افزار هوش مشتری است که برای کمپین های هدفمند ساخته شده است. به کسب و کارها اجازه میدهد تا با استفاده از داده های مشتری ها از خانواده محصولات زِندسک و ایجاد تایم لاینی از رویدادها و مکالمات، مشتری های خود را بشناسند.

کاوش: کاوش زِندسک تجزیه و تحلیلی برای فهم و اندازه گیری تجربه کلی مشتری فراهم می آورد.

چت: چت زِندسک ابزاری برای بازاریابی آنلاین، پشتیبانی از چتِ لایو، و محصولی برای تجزیه و تحلیل وب است که براساس مدل Saas ( نرم افزار به عنوان سرویس) ارائه شده است. این محصول شرکت ها را قادر می سازد تا در وب سایت خود با بازدید کنندگانشان گفتگو کنند. این گفتگو می تواند از طریق کنترل پنل داشبورد صورت گیرد.

تماس: تماس زِندسک براساس سیستم ابری طراحی شده و مشتری ها می توانند از طریق هر دستگاه متصل به اینترنتی با نمایندگان یک شرکت تماس حاصل کنند.

پیام: پیام زِندسک یک نرم افزار پیام رسانی است که به برنامه های آشناتر پیام رسانی مثل فیسبوک و توئیتر متصل می شود.

محصولات زِندسک کسب و کارها را قابل اطمینان تر و انعطاف پذیر تر می سازند، آنها به بهبود ارتباط و درک حجم زیاد داده ها کمک می کنند، و مهم تر از همه، همگی این محصولات به کمک هم برخوردهای سطحی مشتری را به روابطی بادوام و طولانی مدت تبدیل می کنند.