Posted on 20 ژانویه 2018 In ابزارها Views 2836

سایت ارتباط ویدیویی زوم متعلق به شرکتی در کالیفرنیاست که با استفاده از محاسبات ابری، خدمات کنفرانس از راه دور ارائه می دهد. زوم یک نرم افزار ارتباطی پیشنهاد میدهد که کنفرانس ویدیویی، جلسات  آنلاین، و همکاری از طریق تلفن همراه را در هم می آمیزد.

در ابتدا، زوم توانایی ایجاد کنفرانس هایی با 15 شرکت کننده ویدیویی داشت. سپس در سال 2013 این قابلیت به ظرفیت 25 ارتقا یافت و در نسخه های بعدتر امکان حضور 100 شرکت کننده ویدیویی در یک کنفرانس ایجاد شد، هم اکنون جلسات آنلاین با ظرفیت 500 شرکت کننده امکان پذیر است.

کیفیت تماس های ویدیویی HD است و کیفیت صدای بالایی دارد. میتوانید جلسات خود را در سیستم ابر، با رونوشت هایی که به صورت صوتی تهیه شده، ذخیره کنید.

اصطلاح وبینار به معنی سخنرانی، کارگاه، یا سمیناری مبنتی بر وب است. وبینارها به صورت مجازی از طریق نرم‌افزارهای ویدیوکنفرانس اجرا می‌شوند، بنابراین یکی از روش‌های فوق‌العاده جذاب و پویا برای انتقال اطلاعات به مخاطبانی هستند که از لحاظ جغرافیایی در مناطق مختلف پراکنده اند. سایت زوم برگزاری وبینار را ساده تر از همیشه در اختیار شما میگذارد. تا سقف 100 شرکت کننده ویدیویی فعال میتوانند با مخاطبین نا محدود در یک رویداد مجازی زنده ارتباط برقرار کنند.

با زوم امکان کنفرانس ویدیویی برای همه اتاق ها وجود دارد. ویدیو کنفرانس ها نرم افزار-محور هستند و  تصویری بی نقص و صدایی یکپارچه، و اشتراک محتوای وایِرلس دارند. 

صدای یکپارچه، جلسات شما را آسان می سازد. صدایی واضح که برای همگی گزینه هایی دارد.

هزاران کسب و کار از قسمت ارتباط دهنده H.323/SIP استفاده میکنند تا سیستم های استاندارد-محور اتاقشان را به سیستم اَبر متصل کنند.

در قسمت پیام های کاری، همچنین به راحتی می توانید  با استفاده از پیام های متنی ارتباط برقرار کنید و فایل های متن، تصویر و صدا را از روی دسکتاپ لپتاپ، تبلت، و تلفن همراه خود ارسال کنید.

زوم بطور منحصر به فرد برترین تکنولوژی ویدیویی را داراست و پزشکی از راه دور را برای سازمان هایی با اندازه ها و نیازهای متفاوت اجرا و پشتیبانی میکند. پزشکی از راه دور این موارد را در بر میگیرد: مراقبت مجازی از بیمار، ویزیت از راه دور بیمار، ویزیت متخصص، مدیریت سلامت جمعی و تحصیلات مربوط به آن.

زوم برنامه هایی با هزینه های مختلف برای جلسات کاری شما دارد. برای جلسات شخصی، گروه های کوچک، کسب و کارهای کوچک و متوسط، و کسب و کارهای بزرگ، برنامه هایی با گزینه های مختلف ارائه شده است.

خدمات زوم محتوای صوتی و تصویری جلسات را ثبت نمی کند، مگر اینکه خودتان درخواست ثبت در سیستم ابر را داده باشید. با این حال داده های متعدد دیگری همچون عنوان جلسات، طول مدت آن ها، زمان حضور شرکت کننده ها، و پیام های متنی و فایل های به اشتراک گذاشته شده بطور خودکار ثبت می شوند، اما هرگز بدون دریافت اجازه از طرفین جلسات منتشر نخواهند شد.