Posted on 10 ژانویه 2018 In ابزارها Views 2444

اگر تقویم بازاریابی ندارید، بازی خطرناکی را با محتوای خود آغاز کرده اید. کواِسکِجوئِل آسان ترین تقویم بازاریابی برای استفاده است. با کواِسکِجوئِل می توانید تمامی استراتژی های بازاریابی خود را در یک مجموعه ابزار ادغام کنید. همه چیز را در یکجا سازمان دهید تا شما و گروهتان بتوانید بر مسائل مهم تمرکز کنید و کارها را به انجام برسانید.

با استفاده از  کواِسکِجوئِل تنها با یک نگاه کل برنامه ریزی بازاریابی خود را می بینید.گردش کاری یکپارچه خواهید داشت و گروه های خود را در تقویمی تعاملی و دارای عملکردهای متقابل برای محتوا، ایمیل و رویدادها، هماهنگ خواهید کرد.

پروژه ها را با گردش کارهای گروه پیش ببرید. این سایت امکان همکاری آسان در پروژه ها، تقسیم مسئولیت ها، افزودن نظرات، و مشاهده ی موعد پروژه ها را برای شما فراهم می آورد.

بدون هیچگونه استرس و تنشی می توانید شبکه های اجتماعی تان را برنامه ریزی کنید. نیازی نیست که مدام از یک ابزار به ابزار دیگر بروید. می توانید تمام شبکه های اجتماعی و محتوایتان را یکجا نگهداری کنید.

سایت کواِسکِجوئِل با استفاده از تحلیل های قوی به شما بینش درستی در مورد پیشرفت کلی  گروهتان خواهد داد. پس به جای اینکه درگیر آپ دیت های مداوم تقویم شوید، به راحتی می توانید به افزایش سودآوری و موعد پروژه هایتان مشغول باشید.  

در نوار بالای این سایت قسمتی با عنوان "کارکرد" به چشم می خورد. در این قسمت طرز کار سایت برای گروه های بازاریابی حرفه ای، برای آژانس ها، برای کسب و کارهای کوچک، و برای کارآفرینان انفرادی ارائه شده است.

یکی از ویژگی های سایت، هدایت خودکار شبکه های اجتماعی است. این هدایت خودکار تنها یک هدایت خودکار دارای هوش داخلی است. اکثر هدایت ها ی خودکار آنچنان هوشمند نیستند. اما شما می توانید کارآمدی استراتژی اجتماعی خود را با این هدایت خودکار بالا ببرید. Requeueتنها هدایت خودکار اجتماعی است که هوش درونی دارد.

شما همچنین می توانید با ادغام با ابزارهای قوی همچون گوگل داکس، اِوِر نوت، وُرد پرس، گوگل اِکستنشن، گوگل آنالتیک، هدلاین آنالیزور، گردش کار خود را ساده سازید.