ابزارهای مورد نیاز یک کسب و کار حرفه ای

در طول چند دهه گذشته، ابزارهای مدیریتی تبدیل به بخش مهمی از زندگی مدیران شده‌اند. مدیران هر روز تلاش می‌کنند تا اقداماتی چون افزایش درآمد، نوآوری، بهبود کیفیت، برنامه‌ریزی برای آینده و مواردی از این قبیل را با استفاده از ابزارهای مدیریتی انجام دهند.آشنايي، انتخاب و به كارگيري صحيح اين ابزارها از جمله وظايف چالش برانگيز مديران است.
برای انتخاب هرچه موفق‌تر ابزارهای مدیریتی، مدیران باید آگاهی کاملی از بهترین ابزارهای روز و تناسب آن با شرایط سازمان خود داشته باشند. فرآیند انتخاب یک ابزار مدیریتی مناسب می‌تواند به تنهایی مساله‌ای پیچیده برای یک سازمان باشد. سازمان باید بتواند ابزاری را انتخاب کند که بهترین تصمیمات را برای رسیدن به فرآیندها، خدمات، محصولات و عملکرد برتر ارائه کند. استفاده موفقیت‌آمیز از ابزارهای مدیریت، نیازمند درک درستی از نقاط ضعف و قوت آنها و همچنین توانایی به‌کارگیری و ادغام چند ابزار با روش و زمان مناسب است. رمز این موضوع در پیدا کردن یک راه‌حل ساده برای مسائل نیست، بلکه در یادگیری چگونگی و هنگام استفاده از ابزار است.در این بخش ابزارهای مدیریتی موفق تحت وب بررسی می شوند.

Posted on 10 ژانویه 2018 In ابزارها Views 2441

اگر تقویم بازاریابی ندارید، بازی خطرناکی را با محتوای خود آغاز کرده اید. کواِسکِجوئِل آسان ترین تقویم بازاریابی برای استفاده است. با کواِسکِجوئِل می توانید تمامی استراتژی های بازاریابی خود را در یک مجموعه ابزار ادغام کنید. همه چیز را در یکجا سازمان دهید تا شما و گروهتان بتوانید بر مسائل مهم تمرکز کنید و کارها را به انجام برسانید.

با استفاده از  کواِسکِجوئِل تنها با یک نگاه کل برنامه ریزی بازاریابی خود را می بینید.گردش کاری یکپارچه خواهید داشت و گروه های خود را در تقویمی تعاملی و دارای عملکردهای متقابل برای محتوا، ایمیل و رویدادها، هماهنگ خواهید کرد.

پروژه ها را با گردش کارهای گروه پیش ببرید. این سایت امکان همکاری آسان در پروژه ها، تقسیم مسئولیت ها، افزودن نظرات، و مشاهده ی موعد پروژه ها را برای شما فراهم می آورد.

بدون هیچگونه استرس و تنشی می توانید شبکه های اجتماعی تان را برنامه ریزی کنید. نیازی نیست که مدام از یک ابزار به ابزار دیگر بروید. می توانید تمام شبکه های اجتماعی و محتوایتان را یکجا نگهداری کنید.

سایت کواِسکِجوئِل با استفاده از تحلیل های قوی به شما بینش درستی در مورد پیشرفت کلی  گروهتان خواهد داد. پس به جای اینکه درگیر آپ دیت های مداوم تقویم شوید، به راحتی می توانید به افزایش سودآوری و موعد پروژه هایتان مشغول باشید.  

در نوار بالای این سایت قسمتی با عنوان "کارکرد" به چشم می خورد. در این قسمت طرز کار سایت برای گروه های بازاریابی حرفه ای، برای آژانس ها، برای کسب و کارهای کوچک، و برای کارآفرینان انفرادی ارائه شده است.

یکی از ویژگی های سایت، هدایت خودکار شبکه های اجتماعی است. این هدایت خودکار تنها یک هدایت خودکار دارای هوش داخلی است. اکثر هدایت ها ی خودکار آنچنان هوشمند نیستند. اما شما می توانید کارآمدی استراتژی اجتماعی خود را با این هدایت خودکار بالا ببرید. Requeueتنها هدایت خودکار اجتماعی است که هوش درونی دارد.

شما همچنین می توانید با ادغام با ابزارهای قوی همچون گوگل داکس، اِوِر نوت، وُرد پرس، گوگل اِکستنشن، گوگل آنالتیک، هدلاین آنالیزور، گردش کار خود را ساده سازید.