Posted on 12 دسامبر 2017 In ابزارها Views 2921

موز یک شرکت SAAS (نرم افزار به عنوان یک سرویس) است که نرم افزار بازاریابی جاذبه ای و نرم افزار تجزیه تحلیل بازاریابی می فروشد. در سال 2004 به عنوان یک شرکت مشاوره شروع به کار کرد و سپس رویکرد خود را به تولید نرم افزار بهینه سازی موتور جستجو تغییر داد. این شرکت وب سایتی دارد که شامل بیش از یک میلیون بازاریاب دیجیتالی جهانی و ابزارهای مرتبط با بازاریابی است.

یکی از اهداف این سایت پیش روی بر اساس کُد TAGFEE است، این اصطلاح شکل خلاصه شده معیارهای کاری آن هاست و شش ارزش را در خود جای می دهد: شفافیت، معتبر بودن، سخاوت، سرگرمی، همزاد پنداری، و موارد خاص. موز ابزاری برای بهینه سازی موتور جستجو ارائه می دهد که شامل : جستجوی کلمات کلیدی، ساخت لینک، بازرسی سایت، و بینش هایی برای بهینه سازی صفحه می باشند. این بینش ها به شرکت ها کمک می کنند که تصویر بهتری از موقعیت خود در موتورهای جستجو داشته باشند و امتیاز خود را افزایش دهند.

موز در نوار ابزار بهینه سازی موتور جستجو، مجموعه ای از ابزار را در بر میگیرد. این ابزار شامل موارد زیر است:

 کلمه یابِ موز ، که ابزاری برای جستجوی کلمات کلیدی، رقابت در بهینه سازی موتور جستجو، فرصت ها، ویژگی های SERP، لینک های ذخیره شده، و حجم دقیق داده مورد جستجو  است.

MozPro، اصلاحاتی برای بهینه سازی موتور جستجو- به صورت الویت بندی شده- فراهم می آورد، امتیاز ها و رقبا را ردیابی، همچنین ویژگی های SERP را ردیابی می کند.

جستجوگر عمومی سایت، یک ابزار رایگان برای بهینه سازی موتور جستجو است که داده های پیوندی فراهم می آورد.

MozRank، جایگزینی برای امتیازِ صفحاتِ گوگل است. موز همچنین ابزاری برای جستجوی محبوب ترین

مسیرهای جستجو شده، دارد.

موز یک مرورگر  بهینه سازی موتور جستجو، به نام MozBar ارائه میکند.

سایت موز برای شما این امکان را فراهم می آورد که SEO یا بهینه سازی موتور جستجو را بیاموزید. میتوانید توانایی های SEO خود را با استفاده از قسمت "راهنمای مبتدیان" ارتقا دهید. یاد بگیرید که چگونه از جستجوهای منطقه ای به نفع خود استفاده کنید، و اگر مدت زمان کافی در اختیار ندارید می توانید برای یادگیری سریع SEO نام نویسی کنید. امکان شرکت در کارگاه های آموزشی نیز برای شما وجود دارد. موز به نوعی کانال ارتباط با متخصصین این صنعت است.

مدل کسب و کار این سازمان تا حد زیادی بر اساس بازاریابی جاذبه ای است. این سایت اذعان می دارد که 85 درصد از کاربرانی که از مدت زمان رایگان نرم افزارش استفاده می کنند، از طریق جستجوی ارگانیک، رسانه اجتماعی، و ارجاع ها جذب شده اند. 85% از درآمد موز از اشتراک های SaaS- خدمت نرم افزاری- به دست می آید.