Posted on 28 نوامبر 2017 In ابزارها Views 2536

در دنیای تجارت، شناخت رقبا و ارزیابی استراتژی هایشان برای تعیین نقاط قوت و ضعف آنها، در مقایسه با کالا یا خدمتِ شما، امر مهمی است. با جمع آوری و تحلیل اطلاعات در مورد شرکت های رقیب می توانید بفهمید رقبایتان در حال انجام چه کارهایی هستند و چه تهدیدهای مالی را پیش رویتان می گذارند. در واقع، شما برای رشد و تکامل، مرتباً به چنین تحقیقاتی نیاز خواهید داشت.

همچنین، شما برای گرفتن تصمیمات بهتر در ارتباط با کسب و کارتان به هوش تجاری (Business Intelligence) نیاز دارید، که مجموعه ای است از تکنولوژی ها، نرم افزارها، و شیوه های جمع آوری، ادغام، تحلیل، و ارائه اطلاعات.

سایت سِمراش یک نرم افزار تحقیقات رقابتی و هوش تجاری در اختیار شما قرار میدهد که با استفاه از آن میتوانید داده های بیش از 130 میلیون ناحیه را تجزیه و تحلیل کنید، از استراتژی های رقبای خود پرده بردارید، و سودآورترین کلیدواژه ها را  برای وب سایتتان بیابید.

در سایت سمراش این امکان به شما داده می شود که از وجود رقبای خود سود ببرید و محتوایی عالی و استراتژی های تبلیغاتی مناسبی ایجاد کنید. در همین راستا در این سایت سه بخش گزارشات تحلیلی، ابزارها، و پروژه ها تعبیه شده است.

 در بخش اول چشم اندازی از استراتژی های رقبایتان در تبلیغات نمایشی، بازدید ارگانیک یا خریداری شده، و ساخت لینک، به دست می آورید. در بخش دوم برای مقایسه ی ناحیه ها و تخمین سختی کلید واژه ها، با چند کلیک ساده میتوانید داده های سمراش را مجسم سازید و آنها را ترکیب کنید و بکار ببرید. و در نهایت بخش سوم شما را قادر می سازد که کمپین هایی جهانی برای وب سایت خود آغاز کنید و تمامی متریک های ضروری با توجه به رقبای آن و رتبه بندی کلیدواژه ها را از یک جا به دست آورید.

با استفاده از سایت سمراش و با سود بردن از نرم افزار تحقیق رقابتی و هوش تجاری آن، به رشد و موفقیت کسب و کار خود کمک خواهید کرد.