ابزارهای مورد نیاز یک کسب و کار حرفه ای

در طول چند دهه گذشته، ابزارهای مدیریتی تبدیل به بخش مهمی از زندگی مدیران شده‌اند. مدیران هر روز تلاش می‌کنند تا اقداماتی چون افزایش درآمد، نوآوری، بهبود کیفیت، برنامه‌ریزی برای آینده و مواردی از این قبیل را با استفاده از ابزارهای مدیریتی انجام دهند.آشنايي، انتخاب و به كارگيري صحيح اين ابزارها از جمله وظايف چالش برانگيز مديران است.
برای انتخاب هرچه موفق‌تر ابزارهای مدیریتی، مدیران باید آگاهی کاملی از بهترین ابزارهای روز و تناسب آن با شرایط سازمان خود داشته باشند. فرآیند انتخاب یک ابزار مدیریتی مناسب می‌تواند به تنهایی مساله‌ای پیچیده برای یک سازمان باشد. سازمان باید بتواند ابزاری را انتخاب کند که بهترین تصمیمات را برای رسیدن به فرآیندها، خدمات، محصولات و عملکرد برتر ارائه کند. استفاده موفقیت‌آمیز از ابزارهای مدیریت، نیازمند درک درستی از نقاط ضعف و قوت آنها و همچنین توانایی به‌کارگیری و ادغام چند ابزار با روش و زمان مناسب است. رمز این موضوع در پیدا کردن یک راه‌حل ساده برای مسائل نیست، بلکه در یادگیری چگونگی و هنگام استفاده از ابزار است.در این بخش ابزارهای مدیریتی موفق تحت وب بررسی می شوند.

Posted on 28 نوامبر 2017 In ابزارها Views 2535

در دنیای تجارت، شناخت رقبا و ارزیابی استراتژی هایشان برای تعیین نقاط قوت و ضعف آنها، در مقایسه با کالا یا خدمتِ شما، امر مهمی است. با جمع آوری و تحلیل اطلاعات در مورد شرکت های رقیب می توانید بفهمید رقبایتان در حال انجام چه کارهایی هستند و چه تهدیدهای مالی را پیش رویتان می گذارند. در واقع، شما برای رشد و تکامل، مرتباً به چنین تحقیقاتی نیاز خواهید داشت.

همچنین، شما برای گرفتن تصمیمات بهتر در ارتباط با کسب و کارتان به هوش تجاری (Business Intelligence) نیاز دارید، که مجموعه ای است از تکنولوژی ها، نرم افزارها، و شیوه های جمع آوری، ادغام، تحلیل، و ارائه اطلاعات.

سایت سِمراش یک نرم افزار تحقیقات رقابتی و هوش تجاری در اختیار شما قرار میدهد که با استفاه از آن میتوانید داده های بیش از 130 میلیون ناحیه را تجزیه و تحلیل کنید، از استراتژی های رقبای خود پرده بردارید، و سودآورترین کلیدواژه ها را  برای وب سایتتان بیابید.

در سایت سمراش این امکان به شما داده می شود که از وجود رقبای خود سود ببرید و محتوایی عالی و استراتژی های تبلیغاتی مناسبی ایجاد کنید. در همین راستا در این سایت سه بخش گزارشات تحلیلی، ابزارها، و پروژه ها تعبیه شده است.

 در بخش اول چشم اندازی از استراتژی های رقبایتان در تبلیغات نمایشی، بازدید ارگانیک یا خریداری شده، و ساخت لینک، به دست می آورید. در بخش دوم برای مقایسه ی ناحیه ها و تخمین سختی کلید واژه ها، با چند کلیک ساده میتوانید داده های سمراش را مجسم سازید و آنها را ترکیب کنید و بکار ببرید. و در نهایت بخش سوم شما را قادر می سازد که کمپین هایی جهانی برای وب سایت خود آغاز کنید و تمامی متریک های ضروری با توجه به رقبای آن و رتبه بندی کلیدواژه ها را از یک جا به دست آورید.

با استفاده از سایت سمراش و با سود بردن از نرم افزار تحقیق رقابتی و هوش تجاری آن، به رشد و موفقیت کسب و کار خود کمک خواهید کرد.