ابزارهای مورد نیاز یک کسب و کار حرفه ای

در طول چند دهه گذشته، ابزارهای مدیریتی تبدیل به بخش مهمی از زندگی مدیران شده‌اند. مدیران هر روز تلاش می‌کنند تا اقداماتی چون افزایش درآمد، نوآوری، بهبود کیفیت، برنامه‌ریزی برای آینده و مواردی از این قبیل را با استفاده از ابزارهای مدیریتی انجام دهند.آشنايي، انتخاب و به كارگيري صحيح اين ابزارها از جمله وظايف چالش برانگيز مديران است.
برای انتخاب هرچه موفق‌تر ابزارهای مدیریتی، مدیران باید آگاهی کاملی از بهترین ابزارهای روز و تناسب آن با شرایط سازمان خود داشته باشند. فرآیند انتخاب یک ابزار مدیریتی مناسب می‌تواند به تنهایی مساله‌ای پیچیده برای یک سازمان باشد. سازمان باید بتواند ابزاری را انتخاب کند که بهترین تصمیمات را برای رسیدن به فرآیندها، خدمات، محصولات و عملکرد برتر ارائه کند. استفاده موفقیت‌آمیز از ابزارهای مدیریت، نیازمند درک درستی از نقاط ضعف و قوت آنها و همچنین توانایی به‌کارگیری و ادغام چند ابزار با روش و زمان مناسب است. رمز این موضوع در پیدا کردن یک راه‌حل ساده برای مسائل نیست، بلکه در یادگیری چگونگی و هنگام استفاده از ابزار است.در این بخش ابزارهای مدیریتی موفق تحت وب بررسی می شوند.

Posted on 04 نوامبر 2017 In ابزارها Views 3224

داشبورد مدیریتی اطلاعات مهم و ضروری کسب و کار را به صورت تصویری و گرافیکی به مدیرانی که با محدودیت زمانی مواجه اند ارائه می دهد. "دَشِرو" سایتی است که شاخص های عملکردی کسب و کار را از تمامی اپلیکیشن های محبوبتان، در یک داشبورد مدیریتی رایگان در اختیار شما قرار می دهد.

 

هنوز برای گردآوری و پیگیری شاخص های کسب و کار خود وارد اپلیکیشن های متعدد می شوید؟ با دشرو می توانید- از هر دستگاهی، از هر جا و در هر زمانی- به همه ی داده های KPI خود بصورت یکجا دسترسی پیدا کنید و بر آن ها نظارت داشته باشید.

این سایت با ارائه ی گزارش های تصویری، بینشی را که برای راه اندازی کسب و کار نیاز دارید با دیدگاهی کلی در اختیارتان قرار می دهد.

دشرو چیزی بیش از یک داشبورد مدیریتی است، این سایت پر از ویژگی هایی است که به راه اندازی و رشد کسب و کار شما کمک می کنند:

همکاری تیمی

دشرو امکان همکاری تیمی بصورت کامنت و چت را فراهم می آورد و گروه را بر نتایج متمرکز می سازد.

هشدار برای شاخص ها

هنگامی که یکی از شاخص های منتخب شما از آستانه ای مشخص بیشتر یا کمتر شود، فوراً نوتیفیکیشن های گروهی دریافت خواهید کرد.

اشتراک گذاری داشبورد

می توانید داشبوردها را از طریق ایمیل به اشتراک بگذارید یا به صورت PDF و PNG درآورید.

حالت اسلاید شو

می توانید یک داشبورد را انتخاب کنید، زمان خاصی را مشخص کنید، سپس بنشینید و از نمایش آن لذت ببرید.

دشرو تمامی این ویژگی ها و همچنین مزایای دیگری را با داشبورد مدیریتی قدرتمند خود برای شما فراهم خواهد کرد.