Posted on 29 اکتبر 2017 In ابزارها Views 2471

استارت آپ واژه‌ای است که در سال‌های اخیر در اخبار دنیای فناوری فراوان به گوش می خورد. منظور شرکت های نوپایی ست که راهکارهای جدیدی را برای حل مشکلات و مسائل موجود در دنیای فناوری مطرح می‌کنند. تاسیس یا پیوستن به یک استارت آپ به معنای یک تصمیم جدی برای جدا شدن از شرایط ایده‌آل و پایدار به منظور دستیابی به رشد برق‌آسا و تلاش برای ایجاد موجی از تغییرات در مدت زمان کوتاه است. به طور قطع شروع چنین کاری نیازمند اطلاعاتی است که startup.google.com آن را به طور کامل در اختیار شما قرار می دهد. این سایت برای افرادی طراحی شده که از آغاز کردن هراسی ندارند.

استارت آپ واژه‌ای است که در سال‌های اخیر در اخبار دنیای فناوری فراوان به گوش می خورد. منظور شرکت های نوپایی ست که راهکارهای جدیدی را برای حل مشکلات و مسائل موجود در دنیای فناوری مطرح می‌کنند. تاسیس یا پیوستن به یک استارت آپ به معنای یک تصمیم جدی برای جدا شدن از شرایط ایده‌آل و پایدار به منظور دستیابی به رشد برق‌آسا و تلاش برای ایجاد موجی از تغییرات در مدت زمان کوتاه است. به طور قطع شروع چنین کاری نیازمند اطلاعاتی است که startup.google.com آن را به طور کامل در اختیار شما قرار می دهد. این سایت برای افرادی طراحی شده که از آغاز کردن هراسی ندارند.

Startup.google.com دارای سه بخش اصلی است:

نخستین بخش آن ابزاری را به شما معرفی می کند که در راستای پایدارسازی استارتاپ خود نیاز خواهید داشت. ابزارهایی برای ایجاد یک محصول، کسب بینش تحلیلی، تبدیل محصول به سرمایه، چگونگی بکارگیری دستگاه ها، نحوه ی زخیره سازی و زیرساخت، بهینه سازی برای وب، افزایش سودآوری، تقویت امنیت، و عرضه ی محصولتان به بازار.

بخش دوم بهترین تمرین ‌ها را در اختیار شما  می‌ گذارد. این تمرین ها شما را در انتخاب تیم مناسب برای استارت آپتان یاری می دهند، نکاتی در مورد هدایت کسب و کارتان به جلو در اختیارتان می گذارند، در تعیین هدف و دنبال کردن آن به شما کمک می کنند، نحوه ی افزایش جریان درآمد و بودجه را مطرح و بینش های ارزشمندی از طراحی و آزمون محصولتان ارائه می دهند، و به شما کمک می کنند که فهم بهتری از مشتری خود داشته باشد.

در نهایت در قسمت سوم امکان پیوستن به اجتماعات برای شما فراهم می گردد. برنامه های اجتماعی که استارت آپ ها را حمایت می کنند و به آن ها مشاوره می دهند، برنامه های جهانی گوگل که به استارت آپ ها شتاب می بخشند، و امکان دسترسی به مراکز فناوری، فراهم می آیند. همچنین می توانید رویداد های بعدی گوگل و استارت آپ های نزدیک خود را دریابید.

startup.google.com با محصولات، بینش ها و برنامه های اجتماعی خود ، از افراد خلاقی که نگاهی رو به جلو دارند پشتیبانی می کند.