ابزارهای مورد نیاز یک کسب و کار حرفه ای

در طول چند دهه گذشته، ابزارهای مدیریتی تبدیل به بخش مهمی از زندگی مدیران شده‌اند. مدیران هر روز تلاش می‌کنند تا اقداماتی چون افزایش درآمد، نوآوری، بهبود کیفیت، برنامه‌ریزی برای آینده و مواردی از این قبیل را با استفاده از ابزارهای مدیریتی انجام دهند.آشنايي، انتخاب و به كارگيري صحيح اين ابزارها از جمله وظايف چالش برانگيز مديران است.
برای انتخاب هرچه موفق‌تر ابزارهای مدیریتی، مدیران باید آگاهی کاملی از بهترین ابزارهای روز و تناسب آن با شرایط سازمان خود داشته باشند. فرآیند انتخاب یک ابزار مدیریتی مناسب می‌تواند به تنهایی مساله‌ای پیچیده برای یک سازمان باشد. سازمان باید بتواند ابزاری را انتخاب کند که بهترین تصمیمات را برای رسیدن به فرآیندها، خدمات، محصولات و عملکرد برتر ارائه کند. استفاده موفقیت‌آمیز از ابزارهای مدیریت، نیازمند درک درستی از نقاط ضعف و قوت آنها و همچنین توانایی به‌کارگیری و ادغام چند ابزار با روش و زمان مناسب است. رمز این موضوع در پیدا کردن یک راه‌حل ساده برای مسائل نیست، بلکه در یادگیری چگونگی و هنگام استفاده از ابزار است.در این بخش ابزارهای مدیریتی موفق تحت وب بررسی می شوند.

Posted on 29 اکتبر 2017 In ابزارها Views 2472

استارت آپ واژه‌ای است که در سال‌های اخیر در اخبار دنیای فناوری فراوان به گوش می خورد. منظور شرکت های نوپایی ست که راهکارهای جدیدی را برای حل مشکلات و مسائل موجود در دنیای فناوری مطرح می‌کنند. تاسیس یا پیوستن به یک استارت آپ به معنای یک تصمیم جدی برای جدا شدن از شرایط ایده‌آل و پایدار به منظور دستیابی به رشد برق‌آسا و تلاش برای ایجاد موجی از تغییرات در مدت زمان کوتاه است. به طور قطع شروع چنین کاری نیازمند اطلاعاتی است که startup.google.com آن را به طور کامل در اختیار شما قرار می دهد. این سایت برای افرادی طراحی شده که از آغاز کردن هراسی ندارند.

استارت آپ واژه‌ای است که در سال‌های اخیر در اخبار دنیای فناوری فراوان به گوش می خورد. منظور شرکت های نوپایی ست که راهکارهای جدیدی را برای حل مشکلات و مسائل موجود در دنیای فناوری مطرح می‌کنند. تاسیس یا پیوستن به یک استارت آپ به معنای یک تصمیم جدی برای جدا شدن از شرایط ایده‌آل و پایدار به منظور دستیابی به رشد برق‌آسا و تلاش برای ایجاد موجی از تغییرات در مدت زمان کوتاه است. به طور قطع شروع چنین کاری نیازمند اطلاعاتی است که startup.google.com آن را به طور کامل در اختیار شما قرار می دهد. این سایت برای افرادی طراحی شده که از آغاز کردن هراسی ندارند.

Startup.google.com دارای سه بخش اصلی است:

نخستین بخش آن ابزاری را به شما معرفی می کند که در راستای پایدارسازی استارتاپ خود نیاز خواهید داشت. ابزارهایی برای ایجاد یک محصول، کسب بینش تحلیلی، تبدیل محصول به سرمایه، چگونگی بکارگیری دستگاه ها، نحوه ی زخیره سازی و زیرساخت، بهینه سازی برای وب، افزایش سودآوری، تقویت امنیت، و عرضه ی محصولتان به بازار.

بخش دوم بهترین تمرین ‌ها را در اختیار شما  می‌ گذارد. این تمرین ها شما را در انتخاب تیم مناسب برای استارت آپتان یاری می دهند، نکاتی در مورد هدایت کسب و کارتان به جلو در اختیارتان می گذارند، در تعیین هدف و دنبال کردن آن به شما کمک می کنند، نحوه ی افزایش جریان درآمد و بودجه را مطرح و بینش های ارزشمندی از طراحی و آزمون محصولتان ارائه می دهند، و به شما کمک می کنند که فهم بهتری از مشتری خود داشته باشد.

در نهایت در قسمت سوم امکان پیوستن به اجتماعات برای شما فراهم می گردد. برنامه های اجتماعی که استارت آپ ها را حمایت می کنند و به آن ها مشاوره می دهند، برنامه های جهانی گوگل که به استارت آپ ها شتاب می بخشند، و امکان دسترسی به مراکز فناوری، فراهم می آیند. همچنین می توانید رویداد های بعدی گوگل و استارت آپ های نزدیک خود را دریابید.

startup.google.com با محصولات، بینش ها و برنامه های اجتماعی خود ، از افراد خلاقی که نگاهی رو به جلو دارند پشتیبانی می کند.