Posted on 24 سبتامبر 2016 In ابزارها Views 4989

باCrazy Egg  رفتار بازدیدکنندگان سایت خود را متفاوت و کاربردی بررسی کنید:

تحقیقات نشان می‌دهد که ۸۰% از کسب و کار‌های کوچک در ۱۸ ماه ابتدایی آغاز کار خود دچار بحران و شکست می‌شوند. کلید فرار از این شکست در درک دید مشتریان و کشف مشکلات کسب‌و‌کار از نگاه آن‌ها نهفته است. این موضوع به شما کمک می‌کند که در هر دو بخش آنلاین و غیرآنلاین، مشکلات خود را سریع‌تر حل کرده و جایگاه خود را مستحکم‌تر سازید. همچنین تحقیقات نشان می‌دهد که تنها ۵۵% از کسب‌و‌کارهای مبتنی بر بازاریابی آنلاین پس از ۴ سال همچنان توانسته‌اند که پابرجا بمانند و ۴۵% بقیه به تاریخ پیوسته‌اند!


بهترین روش برای حفظ مشتریان و مخاطبین بالقوه شما این است که رفتارشان را زیر نظر بگیرید و بررسی کنید که چه چیزی در سایت شما برای آن ها جذابیت دارد یا ندارد به همین منظور ایده خوبی است که مروری بر تحلیل‌های سایتتان داشته باشید تا نقاط ضعف و موانع فروش را شناسایی کنید. یکی از نرم افزارهای خوب جهت تحلیل رفتار مصرف کننده در سایت
 CrazyEgg است. طراحان سایت Crazy Egg راه مناسب و متفاوتی را جهت تحلیل رفتار مشتریان ارائه کرده اند، یعنی نمایش حرکات بازدیدکنندگان یک سایت. بدین ترتیب مدیر آن سایت می تواند بر اساس رفتار کاربران بخش های مختلف سایت خود را تغییر دهد. این روش متفاوت باعث شده که از بین هزاران سایت تحلیل آماری سایت از جایگاه بسیار خوبی برخوردار شوند.
نتیجه ی ساخته شدن سایتی همچون
Crazy Egg و استفاده از خدمات آن، شما را قادر می سازد تا بجای دریافت اطلاعات استانداردی همانند تعداد بازدیدها و یا زمان بازدید از سایت، مکانهایی که توسط کاربران کلیک می شود و تعداد کلیک ها را مشاهده نمایید و بدین ترتیب قدرت مشاهده نقاط ضعف و قوت سایت خود را بالا ببرید.
استفاده از خدمات سایت
Crazy Egg بسیار آسان بوده و برای انجام آن نیاز به طی نمودن دو مرحله دارید، ابتدا باید در برنامه آدرس سایت خود را وارد نمایید تا نمونه ای از سایت شما شبیه سازی شود، در مرحله ی دوم یک کد جاوا را در قستی از سایت خود قرار می دهید. محیط ظاهری این برنامه بسیار ساده و در عین حال زیبا است.
پس از انجام مراحل بالا کافی است برای چند دقیقه منتظر بمانید تا اطلاعات از سایت جمع آوری شده و برای شما فرستاده شوند.
خبر خوب برای صاحبین استارتاپ های نوپا:
اگر بازدیدکنندگان سایت شما کمتر از 5000 نفر باشد خدمات این سایت رایگان خواهد بود و در غیر اینصورت لازم است تا مبلغی را پرداخت کنید.

آدرس سایت: www.crazyegg.com