ابزارهای مورد نیاز یک کسب و کار حرفه ای

در طول چند دهه گذشته، ابزارهای مدیریتی تبدیل به بخش مهمی از زندگی مدیران شده‌اند. مدیران هر روز تلاش می‌کنند تا اقداماتی چون افزایش درآمد، نوآوری، بهبود کیفیت، برنامه‌ریزی برای آینده و مواردی از این قبیل را با استفاده از ابزارهای مدیریتی انجام دهند.آشنايي، انتخاب و به كارگيري صحيح اين ابزارها از جمله وظايف چالش برانگيز مديران است.
برای انتخاب هرچه موفق‌تر ابزارهای مدیریتی، مدیران باید آگاهی کاملی از بهترین ابزارهای روز و تناسب آن با شرایط سازمان خود داشته باشند. فرآیند انتخاب یک ابزار مدیریتی مناسب می‌تواند به تنهایی مساله‌ای پیچیده برای یک سازمان باشد. سازمان باید بتواند ابزاری را انتخاب کند که بهترین تصمیمات را برای رسیدن به فرآیندها، خدمات، محصولات و عملکرد برتر ارائه کند. استفاده موفقیت‌آمیز از ابزارهای مدیریت، نیازمند درک درستی از نقاط ضعف و قوت آنها و همچنین توانایی به‌کارگیری و ادغام چند ابزار با روش و زمان مناسب است. رمز این موضوع در پیدا کردن یک راه‌حل ساده برای مسائل نیست، بلکه در یادگیری چگونگی و هنگام استفاده از ابزار است.در این بخش ابزارهای مدیریتی موفق تحت وب بررسی می شوند.

Posted on 24 سبتامبر 2016 In ابزارها Views 4990

باCrazy Egg  رفتار بازدیدکنندگان سایت خود را متفاوت و کاربردی بررسی کنید:

تحقیقات نشان می‌دهد که ۸۰% از کسب و کار‌های کوچک در ۱۸ ماه ابتدایی آغاز کار خود دچار بحران و شکست می‌شوند. کلید فرار از این شکست در درک دید مشتریان و کشف مشکلات کسب‌و‌کار از نگاه آن‌ها نهفته است. این موضوع به شما کمک می‌کند که در هر دو بخش آنلاین و غیرآنلاین، مشکلات خود را سریع‌تر حل کرده و جایگاه خود را مستحکم‌تر سازید. همچنین تحقیقات نشان می‌دهد که تنها ۵۵% از کسب‌و‌کارهای مبتنی بر بازاریابی آنلاین پس از ۴ سال همچنان توانسته‌اند که پابرجا بمانند و ۴۵% بقیه به تاریخ پیوسته‌اند!


بهترین روش برای حفظ مشتریان و مخاطبین بالقوه شما این است که رفتارشان را زیر نظر بگیرید و بررسی کنید که چه چیزی در سایت شما برای آن ها جذابیت دارد یا ندارد به همین منظور ایده خوبی است که مروری بر تحلیل‌های سایتتان داشته باشید تا نقاط ضعف و موانع فروش را شناسایی کنید. یکی از نرم افزارهای خوب جهت تحلیل رفتار مصرف کننده در سایت
 CrazyEgg است. طراحان سایت Crazy Egg راه مناسب و متفاوتی را جهت تحلیل رفتار مشتریان ارائه کرده اند، یعنی نمایش حرکات بازدیدکنندگان یک سایت. بدین ترتیب مدیر آن سایت می تواند بر اساس رفتار کاربران بخش های مختلف سایت خود را تغییر دهد. این روش متفاوت باعث شده که از بین هزاران سایت تحلیل آماری سایت از جایگاه بسیار خوبی برخوردار شوند.
نتیجه ی ساخته شدن سایتی همچون
Crazy Egg و استفاده از خدمات آن، شما را قادر می سازد تا بجای دریافت اطلاعات استانداردی همانند تعداد بازدیدها و یا زمان بازدید از سایت، مکانهایی که توسط کاربران کلیک می شود و تعداد کلیک ها را مشاهده نمایید و بدین ترتیب قدرت مشاهده نقاط ضعف و قوت سایت خود را بالا ببرید.
استفاده از خدمات سایت
Crazy Egg بسیار آسان بوده و برای انجام آن نیاز به طی نمودن دو مرحله دارید، ابتدا باید در برنامه آدرس سایت خود را وارد نمایید تا نمونه ای از سایت شما شبیه سازی شود، در مرحله ی دوم یک کد جاوا را در قستی از سایت خود قرار می دهید. محیط ظاهری این برنامه بسیار ساده و در عین حال زیبا است.
پس از انجام مراحل بالا کافی است برای چند دقیقه منتظر بمانید تا اطلاعات از سایت جمع آوری شده و برای شما فرستاده شوند.
خبر خوب برای صاحبین استارتاپ های نوپا:
اگر بازدیدکنندگان سایت شما کمتر از 5000 نفر باشد خدمات این سایت رایگان خواهد بود و در غیر اینصورت لازم است تا مبلغی را پرداخت کنید.

آدرس سایت: www.crazyegg.com