Posted on 25 آگوست 2015 In ابزارها Views 8888

اگر به فکر راه اندازی يک کسب و کار جديد هستيد مي‌توانيد روی Slack حساب کنيد زيرا اين ابزار که خودش هم جزو استارتاپ‌های نوپا به حساب مي‌آيد قادر است تا با توسعه ابزارهای ارتباطی محل کار به تنهايي، تشکيلات استارتاپ شما را شيک و مدرن جلوه دهد. در حال حاضر چيزی در حدود 1 سال از شروع کار اين شرکت مي‌گذرد و ارزش آن 1 ميليارد دلار تخمين زده شده است. موسس اين شرکت آقای Stewart Butterfield است. او در مورد فرصت‌های عرضه محصول معتقد است که « قرار نيست همه افراد کره زمين از يک برنامه جديدی که کار خود را شروع مي‌کند استفاده کنند و دليلی ندارد که هر برنامه جديدی در شروع کارش تعداد کاربرانش به پای تعداد کاربران فيسبوک برسد، اما کسب و کاری بزرگ است که ميليون‌ها نفر استفاده کننده داشته باشد..

 

Slack 2.0. نام اپلیکیشنی برای ایجاد ارتباط آسان بین کارکنان یک شرکت و همکاران از طریق گوشیهای اندرویدی است که توسط کمپانی Slack Technologies Inc. منتشر شده و در دسترس کاربران قرار گرفته است. این اپلیکیشن به شما اجازه میدهد که با ایجاد گروهی از همکاران خود در دسته های مختلف با آنها به گفتگو پرداخته و بحث و تبادل نظر کنید. همچنین امکان آپلود و به اشتراک گذاری انواع فایلها هم براحتی میسر شده است؛ بنابرین میتوانید اسناد و پرونده های کاری خود را به همدیگر ارسال نموده و همیشه همراه خود داشته باشید. رابط کاربری برنامه بر اساس Material Design بوده و همه چیز در کمال گویایی و سادگی طراحی شده است؛ پس هنگام استفاده از این اپلیکیشن اصلا دچار سردرگمی نشده و بخشهای مختلف در دسترس شما خواهند بود.
نکته شنیدنی اینکه نشریه گاردین در مورد این اپلیکیشن جمله ای بکار برده که در نوع خود بسیار جالب است: "دو گروه در دنیا وجود دارند؛ دسته اول که هرگز نام Slack را نشیده اند. دسته دوم هم کسانی که نمیتوانند زندگی بدون آن را تصور کنند."

ویژگیهای برنامه Slack:
▣ امکان ارسال پیام و به اشتراک گذاری فایلها بصورت Real Time (به لحظه)
▣ امکان گفتگوی گروهی
▣ دارا بودن جستجوگر و آرشیوسازی قدرتمند
▣ سازگاری با سرویسهای مختلف از جمله Dropbox, Asana, Google+ Hangouts, Twitter, Zendesk
▣ بروزآوری مدام ویژگیهای برنامه
▣ نمایش لینکها به شکلی زیبا
▣ همگام شدن برنامه با دستگاه های مختلف
▣ دارا بودن نوتیفیکیشنهای قابل تنظیم