Posted on 25 آگوست 2015 In ابزارها Views 6333

همواره یکی از دغدغه های مدیران سرویس های اینترنتی و مشتریان آن ها، نحوه پشتیبانی بوده و هست. کاربران به دنبال سرویس هایی با پشتیبانی عالی هستند و مدیران سرویس ها هم سعی میکنند که این موضوع را محقق کنند. در بین سرویس های پشتیبانی و گفتگوی آنلاین، زوپیم حرف اول رو میزند.

این سرویس، یک سرویس پشتیبانی آنلاین بسیار سبک و کاربردی ست و در کنار این خدمت، امکان دنبال کردن مشتریان را در صفحات سایت فراهم می کند. همواره یکی از دغدغه های مدیران سرویس های اینترنتی و مشتریان آن ها، نحوه پشتیبانی بوده و هست. کاربران به دنبال سرویس هایی با پشتیبانی عالی هستند و مدیران سرویس ها هم سعی میکنند که این موضوع را محقق کنند. در بین سرویس های پشتیبانی و گفتگوی آنلاین، زوپیم حرف اول رو میزند. زوپیم در تمامی پلتفرم ها فعال است و علاوه بر اپلیکیشن اندروید، در سیستم های مدیریت محتوی مختلف مانند وردپرس، جوملا و ... نیز پلاگین هایی را ارائه کرده است. 

با استفاده از افزونه پشتیبانی آنلاین Zoopim می توانید با کاربران خود تعامل داشته باشید و به سرعت و در صفحات مختلف آن ها را راهنمایی کنید. گفتگوی آنلاین زوپیم به وسیله ی یک بخش کوچک که در پایین سایت شما نمایش داده می شود، امکان گفتگوی آنلاین را فراهم می کند. برای مشاهده می توانید به پایین وب سایت کلیک هوشمند مراجعه نمایید.

امکانات افزونه گفتگوی آنلاین زوپیم :
زوپیم، امکانات زیر را ارائه می کند که می توانید از آنها استفاده کنید:
– با زوپیم می توانید به سادگی پشتیبان کاربران وب سایتتان باشید. آنها ها با یک کلیک با شما گفتگو می کنند.
– با زوپیم، می توانید ببینید که کاربر درحال مشاهده کدام صفحه یا چه محصول یا خدماتی در وب سایت شماست.
– با زوپیم می توانید به کاربرانتان در صفحات سایت پیام بفرستید و با آنها گفتگو کنید.
– با زوپیم، می توانید آمار سایتتان را نیز مشاهده کنید.
– زوپیم با نسل جدید وبسایت ها سازگار است.
– زوپیم دارای یک کنترل پنل فوق پیشرفته است که امکانات بسیار زیادی را برای شما فراهم می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد سرویس زوپیم، سایت رسمی زوپیم را مشاهده کنید.
– و…

زوپیم ساده است. برای استفاده از این سرویس فقط کافیست از طریق سایت Zoopim.Com عضو شوید و سپس کد مربوط به این سرویس را در وب سایتتان قرار دهید. با نصب و پیکر بندی این سرویس، زوپیم در تمامی صفحات سایت شما فعال میشود. علاوه بر این امکانات، زوپیم به بیش از 40 زبان دنیا در دسترس است که خوشبختانه زبان فارسی هم در این لیست قرار دارد.