Posted on 25 آگوست 2015 In ابزارها Views 6246

هدف از سامانه جیب ثبت مبالغ وارد شده و خارج شده از جیب شما بوده و توسط این دو مورد شما می توانید مدیریت کاملی بر روی دخل و خرج خود انجام دهید. همچنین سامانه شامل قسمتهای چک، بدهی/طلب، اقساط می باشد.

هدف از سامانه جیب ثبت مبالغ وارد شده و خارج شده از جیب شما بوده و توسط این دو مورد شما می توانید مدیریت کاملی بر روی دخل و خرج خود انجام دهید. همچنین سامانه شامل قسمتهای چک، بدهی/طلب، اقساط می باشد. امکانات ذکر شده برای راحتی کاربران و افزایش قدرت سیستم در نظر گرفته شده است. شما باید همواره بدانید که درآمدتان صرف چه مواردی شده است تا بتوانید با پردازش این اطلاعات به تمام اهداف اقتصادی خود دست یابید. برای نیل به هدف فوق شرکت توسعه گران در ابتدا سامانه آنلاین جیب را ارائه نموده است.

 

گزارش گیری منظم، کامل و دقیق

در سیستم حسابداری جیب امکان ثبت هزینه، درآمد، بدهی، طلب ،چک و بسیاری امکانات دیگر وجود دارد شما با ورود این اطلاعات در سیستم گزارش اطلاعات ورودی خود را در قالب نمودار و جدول مشاهده میکنیدامکان ویرایش، حذف و افزودن اطلاعات در تمام قسمتها به شما این امکان را میدهد که با آرامش و خاطری آسوده اطلاعات خود را به روز رسانی کنید بدون اینکه هیچ مشکلی در روند محاسبات شما به وجود آید.

 

کمک برای رسیدن به اهداف مالی و امنیت

سیستم حسابداری جیب یک راه مطمئن برای مدیریت دخل و خرج شماست.از جمله مواردی که در این سیستم حائز اهمیت است میزان امنیت بالای آن در حفظ اطلاعات ورودی کاربران است. حفظ حریم شخصی و اطلاعات ده ها هزار کاربر که از این سامانه در نسخه های مختلف آنلاین و آفلاین و موبایل برای اهداف مختلف مالی خود استفاده میکنند برای ما اهمیت ویژه ای دارد و ما با به کار گیری سیستم های امنیتی بروز سعی کردیم بالاترین ضریب امنیت را در سیستم داشته باشیم.

 

امکانات جیب

  • امنیت اطلاعات

حفظ اطلاعات کاربران برای ما اهمیت ویژه ای دارد و ما با به کار گیری سیستم های امنیتی بروز سعی کردیم بالاترین ضریب امنیت را در سیستم داشته باشیم

  • پیشخوان

این صفحه تمام اطلاعات مورد نیاز برای مدیریت بهتر دخل و خرج را شامل می شود که متشکل از قسمتهای مختلف می باشد.

  • پشتیبان گیری

سیستم جیب به صورتی طراحی شده که در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته به طور مداوم از اطلاعات وارد شده نسخه پشتیبان تهیه می کند که نگرانی کاربران برای از دست رفتن اطلاعاتشان را از بین می برد.

  • همکاری

شما می توانید به صورت مشترک از نرم افزار جیب استفاده نمایید.می توانید حساب کاربری مورد نظر خود رادر صورت نیاز ایجاد کرده و با همکاران یا اعضای خانواده خود به صورت مشترک از آن استفاده نمایید.

  • جیب ابری

جیب یک نرم‌افزار ابری است، اطلاعات شما در سرور‌های قدرتمند جیب ذخیره میشود و شما میتوانید از هر جای جهان که به اینترنت مجهز باشد به اطلاعات خود دسترسی داشته باشید.

  • ذخیره سازی خودکار

جیب تمام اطلاعات ورودی شما را به صورت خودکار ذخیره می کند.اگر اطلاعات جدیدی وارد کنید یا اطلاعات موجود خود را ویرایش کنید جیب اطلاعات شما را به طور کامل ذخیره می نماید.