ابزارهای مورد نیاز یک کسب و کار حرفه ای

در طول چند دهه گذشته، ابزارهای مدیریتی تبدیل به بخش مهمی از زندگی مدیران شده‌اند. مدیران هر روز تلاش می‌کنند تا اقداماتی چون افزایش درآمد، نوآوری، بهبود کیفیت، برنامه‌ریزی برای آینده و مواردی از این قبیل را با استفاده از ابزارهای مدیریتی انجام دهند. آشنایی، انتخاب و به كارگیری صحیح این ابزارها از جمله وظایف چالش برانگیزِ مدیران است.
برای انتخاب هرچه موفق‌تر ابزارهای مدیریتی، مدیران باید آگاهی کاملی از بهترین ابزارهای روز و تناسب آن با شرایط سازمان خود داشته باشند. فرآیند انتخاب یک ابزار مدیریتی مناسب می‌تواند به تنهایی مساله‌ای پیچیده برای یک سازمان باشد. سازمان باید بتواند ابزاری را انتخاب کند که بهترین تصمیمات را برای رسیدن به فرآیندها، خدمات، محصولات و عملکرد برتر ارائه کند. استفاده موفقیت‌آمیز از ابزارهای مدیریت، نیازمند درک درستی از نقاط ضعف و قوت آنها و همچنین توانایی به‌کارگیری و ادغام چند ابزار با روش و زمان مناسب است. رمز این موضوع در پیدا کردن یک راه‌حل ساده برای مسائل نیست، بلکه در یادگیری چگونگی و هنگام استفاده از ابزار است.در این بخش ابزارهای مدیریتی موفق تحت وب بررسی می شوند.

In ابزارها Views 4012

احتمالا وقتی عبارت «اتوماسیون بازاریابی» را می‌شنوید، سیستم پیچیده‌ای را تصور می‌کنید که فقط برای واحد بازاریابی یک شرکت بزرگ مناسب است. اما راهکارهای اتوماسیون بازاریابی فقط به این سیستم‌های تخصصی محدود نیست و روش‌های متعددی برای پیاده‌سازی اتوماسیون اداری در کسب‌وکارهای کوچک یا استارت‌آپ‌ها وجود دارد. یکی از این روش‌ها که هزینه‌ای هم ندارد، استفاده از Mailchimp است.

Mailchimp می‌تواند ابزار فوق‌العاده‌ای برای تیم‌های کوچک باشد و رشد هر کسب‌وکاری را سرعت ببخشد. اگر با اتوماسیون بازاریابی آشنایی ندارید و می‌خواهید به ساده‌ترین روش، این ابزار را به استارت‌آپ خودتان اضافه کنید با ما همراه باشید. در این مطلب علاوه بر آشنایی با اتوماسیون بازاریابی به شما یاد می‌دهیم چطور از Mailchimp برای اینکار استفاده کنید.

In ابزارها Views 4121

وب سایت میکس پنل تنها پلت فرم تجزیه و تحلیل کالاست که به همه افراد سازمان اجازه می دهد سِیر هر کاربر را حقیقتا درک کنند.

میکس پنل ابزار تجزیه و تحلیل کسب و کار است. این ابزار اثر متقابل وب و نرم افزارهای موبایل برهم را دنبال کرده و ابزاری برای ارتباط هدفمند به وسیله آنها فراهم می آورد.

In ابزارها Views 3928

دراپ باکس یک فضای کار مدرن است و برای کاهش شلوغی های کار و اتلاف وقت طراحی شده است پس با استفاده از آن میتوان بر چیزهای مهم تمرکز کرد. دراپ باکس فایل های شما را در یک فضای مرکزی جمع می کند، دسترسی به آنها آسان است زیرا فایل ها با همه دستگاه های شما همگام سازی می شوند در نتیجه میتوانید هر زمانی و هر جایی به آنها دسترسی پیدا کنید.

In ابزارها Views 4117

بِیس کَمپ یک ابزار مدیریت پروژه و همکاری آنلاین است که برای عملیات روزمره فضای کاری ضروری را برای گروه ها فراهم می آورد. این ابزار به همه تیم ها با اندازه های مختلف اجازه می دهد که از لیست های کار، مکالمات و اسناد اَبر-محور استفاده کنند تا اطمینان حاصل شود که پروژه ها طبق برنامه پیش می روند.

In ابزارها Views 4055

امروزه مشتریان باهوش تر، اجتماعی تر و فهمیده تر هستند و نسبت به قبل انتخاب های بیشتری دارند. فقط خود مشتریانند که تصمیم می گیرند مشتری دائمی باشند یا نه. اینسایتلی باور دارد که کسب و کارها برای اینکه شایسته چنین تعهدی باشند، باید پا را فراتر از شیوه سنتی مدیریت ارتباط با مشتری بگذارند و اساسا تجدید نظری در ارتباط با مشتریان داشته باشند.

اینسایتلی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط در حوزه های صنعتی مختلفی همچون تولید، مشاوره، سلامت، رسانه و ...، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری فراهم می آورد. اینسایتلی با بیش از 1.5 میلیون کاربر در سراسر جهان، محبوب ترین نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری برای کاربران گوگل و آفیس 365 است.

In ابزارها Views 4367

زِندِسک یک پلت فرم خدمات مشتری است. برای شرکت هایی طراحی شده که به دنبال رابطه ای عمیق تر و سازنده تر با مشتری هایشان هستند. پس زِندسک با یک هدف طراحی شده است: بهبود ارتباط شرکت و مشتری ها. زِندسک هم برای کسب و کارهای کوچک و هم برای کسب و کارهای بزرگ مناسب است. این سایت ویژگی های متعدد و بسیار عالی برای کمک به ارتقای خدمات مشتری، افزایش سودآوری، و بالا بردن میزان رضایت مشتری ارائه می دهد.

In ابزارها Views 4387

سایت ارتباط ویدیویی زوم متعلق به شرکتی در کالیفرنیاست که با استفاده از محاسبات ابری، خدمات کنفرانس از راه دور ارائه می دهد. زوم یک نرم افزار ارتباطی پیشنهاد میدهد که کنفرانس ویدیویی، جلسات  آنلاین، و همکاری از طریق تلفن همراه را در هم می آمیزد.

آخرین اخبار | فعالیت های کلیک هوشمند را دنبال کنید

نماد اعتماد الکترونیک